Садівникам

Як обрізати троянди на зиму, якщо не знаєш їх вид-просте правило підказав експерт

Привіт, дорогі гості мого Маленького саду на краю Всесвіту! Давайте поговоримо про обрізку троянд, а саме про те, як визначити, які троянди обрізати, якщо не знаєш, до якої групи вони відносяться. Роза Паркова. Фото авторазначала про листя.

Обрізати або не обрізати листя у троянд?Хтось обрізає, хтось не обрізає. Якщо є можливість, то листя краще видалити. Але якщо троянд багато, то їх обрізати нереально.

Тому головне-обробити кущі з листям перед укриттям фунгіцидом для знезараження. А також потрібно обов’язково вигрібати листя з-під кущів і її спалювати. Обрізка самих кущів як зрозуміти, чи потрібно обрізати свою трояндочку, якщо не знаєш, що за Вона і до якої групи належить? А таке ж часто буває.

Тут правило просте: обрізати троянди необов’язково, якщо ви можете їх укрити і зберегти в зимовий період! Але навіть у тих кущів, які ховаються і зберігаються повністю, дещо потрібно обрізати. 📌 Зрізають пагони невизревшіе. Вони червонуватого кольору і відростають в місці, де був обрізаний, наприклад, відцвілий квітка.

Зрізаємо червонуваті пагони. Фото автора 📌 Якщо в серпні троянда вистрілила жирним пагоном (він теж зазвичай червонуватий), то такий втечу прищипують — зрізають кінчики. Така прищіпка гальмує зростання втечі і дозволяє йому дозріти.

📌 Трав’янисті і пластичні, легко гнуться гілки можна вкоротити до місця, яке вже визріло і одревеснело. Що робити, якщо укрити величезний кущ не удаетсяіх обрізаємо під висоту вашого укриття, тобто на висоту, на яку зможете укрити троянди — наприклад, від 30 до 50 см. В’юнкі не ріжемо.

Можна вкоротити тільки кінчики. Чайні троянди, флорибунда і кущові не гнуться, їх можна легко зламати. Стебла у них жорсткі.

Знову ж таки, ріжемо виходячи з того, на яку висоту можемо укрити. Чим більше залишимо, тим кущ буде пишніше. Троянда.

Фото автора спочатку робимо санітарну обрізку, тобто вирізаємо все засохлі і хворі гілки. Потім обрізаємо на потрібну висоту (висоту укриття) здорові гілки. Перше правило-обрізати гілки до білого кольору на зрізі.

Якщо зріз коричневого кольору, гілку потрібно поступово обрізати все нижче і нижче, поки тканина на місці зрізу не стане білою (здоровою). Друге головне правило-секатор повинен бути гострим, щоб не залишав рвані рани на корі. І ще важливе правило.

Зріз гілки обов’язково потрібно робити не прямим пеньком, а навскоси. Тоді вода не буде затримуватися на місцях зрізів, а стікати з нього. Правило обрізки троянд.

Фото автораЖелательно зріз робити на зовнішню нирку. Це означає, що сама верхня нирка повинна знаходитися із зовнішнього боку куща. Коли з цієї нирки буде відростати втечу, кущ буде виглядати красиво.

Відстань від нирки до місця зрізу має бути 1, 5 см. якщо відстань буде більше, пеньок засохне. Коли різатьслишком рання обрізка може спровокувати ріст пагонів.
Тому оптимальний термін – за 1-2 тижні до їх приховування. Старовинна безкоштовна підгодівля для троянд для пишного цвітіння зі старої книги

Related posts

Leave a Comment