Садівникам

Як доглядати за декабристом в січні-лютому, щоб він повторно зацвів в березні

При належному догляді декабрист зацвіте і навесні. Зазвичай це відбувається, коли в квартирах відключають опалення і стає прохолодніше. Ми доб’ємося зміни температури і відрегулюємо полив, що і послужить поштовхом для цвітіння декабриста.

Декабрист цвіте. Фото автора отже, шпаргалка по догляду за декабристом по місяцях. Січняв кінці січня, коли різдвяник вже відцвів, зменшуємо полив і знижуємо температуру.

Потроху (менше 100 мл) поливаємо приблизно 1 раз в 10 днів і забезпечуємо температуру в +12.. + 17 градусів.

ФевральВ лютому йде закладка бутонів. Декабрист знаходиться в стані спокою, як і у вересні-жовтні. Утримуємо кущ при тій же температурі- + 12.

. + 16 градусів і досить бідно поливаємо тонкою цівкою, не більше 100 мл за один полив. Поливаємо, коли просохне верхній шар в горщику — приблизно 1 раз в 7 днів.

Але надмірно засушувати не варто. Якщо в пазухах сегментів в період спокою відростають повітряні корені, отже, рослині не вистачає вологи і потрібно трохи збільшити полив. Повітряні коріння у декабриста з’являються від нестачі поливу.

Фото автора коли декабрист перебуває в спокої, потрібно відмовитися від підгодівлі. Період спокою – дуже вдалий час для пересадки. Старі екземпляри пересаджують 1 раз в 3-4-5 років, молоді — частіше.

Пересаджені зигокактуси потрібно помістити в хороші умови-в тепле місце. Період спокою для них скасовується!Березень у березні йде утворення бутонів. Поливаємо 1 раз в тиждень і починаємо підгодовувати так само, як в листопаді-грудні, 2 рази на місяць слабким розчином добрива.

Температуру можна збільшити. Цвітіння в березні-квітні настане, але не таке шикарне, як в грудні. Декабрист.

Збирається зацвісти крихта, поставлена на укорінення місяць тому. Фото автора Квітень з березня-квітня і до серпня декабрист активно зростає. Йому вже потрібна підвищена температура і хороший полив, а також підгодівлі.
Після березнево-квітневого цвітіння формуємо кущ-укорочуємо майже кожне стебло викручуємо 1-2 сегментів. У нас з вами, звичайно ж, різні рослини і різні умови їх зростання, я описала приблизну схему. Пропоную почитати про добриво, яке гарантує цвітіння зигокактусів:*готую сама професійне добриво, після якого цвітуть навіть ті рослини, які до цього жодного разу не цвіли

Related posts

Leave a Comment