Садівникам

Чому мускусні троянди – відмінний варіант для саду?

Під час цвітіння кущ виглядає дуже ефектно з динамічними великими гронами квітів за якими майже не видно листя. Мускусні троянди відрізняє швидке зростання і безперервне цвітіння з початку літа і до осені. Гарний кущ, до 1.

5 метра у висоту і до 1 метра в ширину, хороший на штамбі. Завдяки тому, що кущ компактний і більш-менш кулястий, штамб виходить квітучим біло-рожевим хмаркою. Гілки куща усипані шипами.

Сорт балерина не битися морозів, стійкий до захворювань, в жарких кліматичних умовах росте в півтіні, не вимогливий до уходу. rosebook. ru мускусний гібрид БалеринаМускатная троянда Guirlande D ‘ Амоигсовременний сорт троянди, яку випустили в світ в Бельгії в 2008 році.

Роза цвіте, як лавина, до 80 квіток діаметром 3-4 см з легким мускусним ароматом. Гібрид чисто білий, пелюстки все різної величини і закручуються. Роза ароматна, сильна, може досягати у висоту до 3.

5 метрів і 2 метри шириною. Розмножується живцюванням, стійка: до морозних зим, борошнистої роси, чорної плямистої, до дощу. Кожен окремо квітка не примітний, але зібрані в суцвіття викликають захват.

Роза колючий, стійка до хвороб, дощу і морозам. gargantya. dreamwidth.

org Мускатна троянда Guirlande d’ Amourgwenniesgarden. wordpress. com Мускатна троянда Guirlande d’ АмоигГибридный мускус Hedi GrimmПрекрасный вибір, як для клумб, так і одиночної посадки.

Квіти білі, великі. Напівмахрові пірамідальні суцвіття постійно змінюють свій відтінок: з жовто-оранжевого перетворюються в світло-малинові. Листя темно-зелена, блискуча.

Висота куща до 80 см., ширина до 50 см. Частина гілок розташовані горизонтально і це дає можливість посадити її на передній план або поставити на кущотримачі і вирощувати у вигляді плетистой троянди.

Зацвітає троянда в середині червня і цвіте до глибокої осені. Троянда стійка до хвороб, не псуватися в дощ і добре переносить зиму до -15°С. за прекрасну стійкість до несприятливих умов, декоративність і ошатність її висаджують в громадських місцях, біля будівель і в парках.

rosebook. rurosebook. ru гібридний мускус Hedi Grimmмускатние троянди використовують для озеленення міських вулиць, садів.

Сильні, красиві кущі з безперервним цвітінням. Квіти дрібні, але зібрані в суцвіття і зацвітають одночасно так, що не видно листя. Всі троянди мають легкий мускусним ароматом.

Стійкі: до хвороб, вітру, дощу, не вигоряють і не вицвітають. Троянди морозостійкі, зимують без укриття. Володіють міцним здоров’я і імунітетом до хвороб, шкідників і кліматичних умов.
Троянди розростаються не тільки в висоту, але і в ширину, їй потрібен простір, щоб себе показати. Удачі, позитиву і гарного настрою!!!#квітник #квіти #Троянди #сад і дача #дача і город

Related posts

Leave a Comment