Садівникам

Мої бальзаміни цвітуть пишною шапкою до 1 метра в діаметрі. Мій досвід

Сьогоднішня наша бесіда буде присвячена бальзамінам. Бальзамін махровий. Фото авторалюбов до бальзамінів у мене неминуща.

Бачачи вперше ці яскраво-червоні “трояндочки” на яскраво-зеленому листі, закохуєшся в них з першого погляду. А той факт, що бальзаміни цвітуть відразу після вкорінення і до жовтня без зупинки, додають їм ще один жирний плюс. Бальзамін махровий.

Фото автораякщо Петунія-королева сонячного саду, то бальзаміни-справжні богині тіні. Адже їм може взагалі не діставатися прямих сонячних променів, але це практично не впливає на їх пишне цвітіння. Будинки у мене, наприклад, бальзаміни ростуть – і шикарно цвітуть – на ганку з північного боку.

У мене виходить вирощувати величезні кущі бальзамінів-діаметром до 1 метра. Бальзамін махровий. Фото автора розповім, як це роблю.

У березні я живцю бальзаміни від маточного куща. Вони відмінно вкорінюються в звичайній воді (можна вкорінювати і відразу в землі під міні-тепличкою з пакета). Проблем з цими некапризними квітами немає.

Бальзамін махровий. Фото на початку травня беру старі пластикові 10-літрові відра, насипаю в них пухкий грунт — і в кожне висаджую по 3 вкорінених бальзаміну. До цього часу кущики підростають до 10 сантиметрів.

Перші два тижні вони активно нарощують кореневу і розростаються в відрі. Підтримую їх бурхливе зростання добривами для квітучих рослин, в якому є калій, фосфор і азот приблизно в рівних пропорціях. Але удобрюю не періодично, раз в 2-4 тижні, а практично з кожним поливом, але в меншій концентрації.

З кінця червня і до зниження нічних температур до 5 градусів в жовтні, бальзаміни цвітуть як Скажені — шикарними величезними шапками. І ці шапки не потрібно формувати!Бальзамін махровий. Фото автораОсенью укореняю пару живців.
Вони будуть служити навесні матковими кущами. * Знайшла гідну заміну корневину і фунгіцидів – і це кулінарний засіб

Related posts

Leave a Comment