Краса та спорт

ХТО НЕДОСТАТНЬО ЇСТЬ-ТОЙ НЕ РОСТЕ

Я вже писав, що новачки повинні більш уважно ставиться до кількості споживаного ними білка, на відміну від досвідчених займаються, тому що максимальна кількість будівельного матеріалу необхідно на тих стадіях робіт, коли масштаби будівництва максимальні. При цьому я упустив питання споживання вуглеводів, але, зізнаюся, припускав, що це і так очевидно. Я помилявся і тому заповнюю цю прогалину сьогодні.

Повернуся до основ і нагадаю, що для будівництва об’єкта, тобто приросту м’язової тканини не потрібен надлишок будматеріалів, а ось робочим потрібно додатково заплатити, тобто. забезпечити енергією, якщо ви для них більший обсяг робіт приготували. Чому новачкам це вкрай важливо, сподіваюся, зрозуміло, тому що вони ростуть, точніше повинні рости і приріст становить, точніше може становити до 1 кг і навіть більше м’язів в місяць, а ось на 5 рік тренувань цей прогрес може трапитися раз на півроку.

Так само нам відомі приблизні витрати на будівництво 1 гр м’язів і це близько 6-8 ккал, тобто на 1 кг м’яса потрібно додатково отримати плюс-мінус 7000 ккал на місяць, і вони не повинні бути отримані за вихідні або в кінці місяця, Ви повинні постійно отримувати профіцит. У великій науковій роботі 2019 року під назвою – ” Чи необхідний надлишок енергії для максимальної гіпертрофії скелетних м’язів, пов’язаний з тренуванням з обтяженнями» вчені пропонують вибрати профіцит на рівні 300 ккал в день. Посилання на ИССЛЕДОВАНИЕУчитывая, що 200-300 ккал щоденного профіциту вкрай складно зловити, а я нагадаю, що профіцит — це різниця отриманої з їжею енергії і витраченої вами.

Так ось її точно розрахувати практично неможливо. Очевидно, що при таких вступних щоб не витрачати свій час, гроші, інші ресурси ті, хто хоче набрати м’язову масу цей профіцит створюють з невеликим або великим запасом, що гарантує приріст м’язів, хоч і з певним відсотком жиру. Посилання на дослідження і в ув’язненні приклад з життя, впевнений, що багато себе впізнають в ньому.

Якщо до мене звертаються з питанням про відсутність прогресу в наборі м’язової маси на тлі силових тренувань, то я питаю про те, скільки ваги набрано за ці кілька місяців. Якщо ні скільки або 1 кг за 3 місяці і т. п.
, то мені не потрібно більше ні в чому розбиратися, він просто не їсть, не їсть достатньо, щоб рости. Тренування під моїм керівництвом ОНЛАЙН-Тутспасібо, що дочитали до кінця! Пишіть в коментарях свою думку про дану статтю!Підписуйтесь на мою сторінку Яндекс Дзен, щоб не пропустити нові статті і натискайте на “палець вгору”, якщо матеріал вам сподобався!Так само ви можете підписатися на мій Instagram і YouTube канал, щоб бути завжди в курсі останніх новин зі світу бодібілдингу та фітнесу, а так само мого життя. Удачі! Завжди на зв’язку!

Related posts

Leave a Comment