Краса та спорт

УНІВЕРСАЛЬНІ РЕЦЕПТИ В БОДІБІЛДИНГУ ІСНУЮТЬ?

М’язекачающая братія завжди шукала і мабуть не перестане цього робити, а саме шукати якісь універсальні рецепти набору м’язової маси, що, до речі, саме по собі і непогано. Правда на відміну від старих-добрих, безінтернетних часів мозок шукають ці рецепти починає закипати від великої кількості різних рекомендацій. І правда-один шановний спортсмен-блогер твердить тільки про базові вправи, інший нахвалює високоінтенсивний тренінг, хтось закликає тренуватися тільки в форматі фулбоді, а хтось тільки в багатоповторці.

Я неодноразово писав, посилаючись на дослідження про раціональність використання всього арсеналу інструментів, використовуваного в бодібілдингу, а це і різні види інтенсивності, різноманітність, поєднання базових і ізольованих вправ, та багато всього. ⠀ ⠀ Але зараз я не про дослідження, а про здоровий глузд. Наприклад, одвічний конфлікт між прихильниками могоповторки (позначу її, як 15 повторень і більше) і низько-середньоповторки (6-12 повторень).

Дивно, що ні ті, ні інші не спираються на сучасні дослідження, а вони, до речі, показали рівну ефективність цих підходів, а бризкаючи слиною доводять свою точку зору, засновану на своєму ж досвіді, підкреслюю на своєму. Тобто досвід всього лише однієї людини, описаний ним його ж словами лягає в основу тренувань тисяч людей, свято довіряють його словами. ⠀Зрозуміло, що більшість блогерів продає свої програми або влаштовує хайп, щоб робити це в майбутньому, ну загалом – зацікавлений.

В основному вони нахвалюють своє і лають чуже. Я при такому варіанті поведінки рекомендував би з обачністю слідувати їх порадам. При цьому є тисячі людей, які набрали гідну м’язову масу на многоповторке, виростили великі ноги без присідань, тренуючись тільки фулбоді або тільки в Спліті.

Я впевнений, ви теж таких бачили і розумієте, що вони нічого не продають, нікого не агітують, а просто тренуються і своїм прикладом показують, що немає універсальних схем. ⠀Я на місці шукають універсальну схему тренувань побоювався б методистів, які обіцяють при переході на їх унікальну схему тренувань небувалий раніше прогрес. Тренування під моїм керівництвом ОНЛАЙН-Тутспасібо, що дочитали до кінця! Пишіть в коментарях свою думку про дану статтю!Підписуйтесь на мою сторінку Яндекс Дзен, щоб не пропустити нові статті і натискайте на “палець вгору”, якщо матеріал вам сподобався!Так само ви можете підписатися на мій Instagram і YouTube канал, щоб бути завжди в курсі останніх новин зі світу бодібілдингу та фітнесу, а так само мого життя.
Удачі! Завжди на зв’язку!⠀

Related posts

Leave a Comment