Краса та спорт

Одягай правильне взуття на станову тягу, не роби помилок

Інформація більше для тих, хто займається пауерліфтингом, тягою. У перші роки я не замислювався про це, просто робив і все. Та поруч не було того, хто може щось порадити.

Особливо дати пораду про те, що на тягу бажано надягати відповідне взуття. Здавалося б маячня повна, а ні. Тягни в чому хочеш, яка різниця, а різниця є.

Зрозумів я різницю тільки тоді, коли почав тягнути в звичайних самбовках, які використовують в єдиноборствах. Небо і земля. Раніше робив тягу в звичайних кросівках, але після одного тренування в самбовках зрозумів, що робив помилку.

Особливо це стосується тих хлопців, які тягнуть в звичайних кросівках на змаганнях. Крім зручності я вважаю, що тягнути в спеціально взуття – це менш травмонебезпечно. Тому що при тязі в кросівках, а ще й з м’яким взуттям, стопа менш стійка, а це ні є добре.

Також деякі і зовсім тягнуть в штангетках, а цього вже точно слід уникати. Так як при тязі важлива і амплітуда, яка теж грає роль. При тязі в штангетках вона збільшується, а при тязі в спеціальному взутті відповідно зменшується.

Різниця буде в один сантиметр, але все одно потрібно цим користуватися. У мене є таке взуття, самбовки вже неабияк зносилися: їх я брав ще 2016 році, тисячі за півтори, якщо не помиляюся. Єдиний їх мінус-це швидко стирається підошва, за 4 роки міняв її 4 рази, але це дешевше, ніж купувати нові.
Є й такі: ці брав вже за 2800, вони мені подобаються більше. Вони зручніше, але підошва починає стиратися, своїх грошей я вважаю коштують, три роки вже служать Мені. Шановні читачі, буду вдячний, якщо Підпишіться на канал і поставите палець вгору!Я ціную кожного читача, велике спасибі!

Related posts

Leave a Comment