Краса та спорт

Фітнес блогери, яких я дивлюся

Здоров. Давно я нічого не писав. Прийшов час це виправити: сьогодні пропоную вашій увазі добірку youtube-каналів на фітнес-тематику, які мені подобаються.

Їх буде небагато, тому що багато знімають чисто розважальний контент. До фітнесу відносять себе такі хлопці, як Ігор Войтенко або Олексій Столяров. Я вважаю, що від фітнесу там залишилася тільки назва, у хлопців суто розважальний контент.

Для себе не бачу у них нічого цікавого, тому ви їх тут не побачите. Віктор Сімкін був чемпіоном світу з класичного бодібілдингу. У кращі роки він знаходився дійсно в хорошій формі, та й зараз Вітя зовсім непоганий.

Чим мені подобається канал? На ньому дуже багато дійсно корисної інформації. Це і теоретична база, і техніка виконання вправ, і поради по харчуванню. Також цікаво:як зробити V-подібний силует.

4 простих кроки. Або складних, Сімкін має специфічну манеру поведінки і мови, яка сподобається не всім. Однак інформація дійсно корисна, досвідом ділиться людина, яка досягла великих висот і випробував багато на собі.

Для мене це вагома причина прислухатися до нього. Кирило Саричевкирилл Саричев-видатний пауерліфтер. Йому належить кілька рекордів.

Людина має багаторічний досвід тренувань, має значні габарити, поставлену мова. Останнім часом Кирило скотився в розважальний контент, однак і в ньому можна знайти корисну інформацію по тренуваннях. Якщо поритися в старих роликах на каналі, можна знайти масу корисної і застосовної на практиці інформації.

Знову ж таки, людина всім все довела своїми рекордами і силовими показниками. Для мене це вагомий привід прислухатися до нього. Ігор КовтунКовтун-фігура неоднозначна.

Він робить потужні статичні елементи в воркауті, але при цьому має значну м’язову масу. Звичайно, він набрав її не на турніках і брусах, як сам любить говорити. Якщо відкинути цю невелику брехню і сфокусуватися на контенті, то стає очевидна його користь.

Ігор показує тренування саме зі своєю вагою, іноді прості, іноді складні, які підходять тільки для просунутих атлетів. А ще у нього є домашні тренування, які не потребують ніякого обладнання. Також цікаво: як визначити свій тип статури і навіщо це нужноНедавно Ковтун порвав біцепс — серйозна травма.

Треба віддати належне Ігорю, він не кинув тренування і навіть з травмою продовжує займатися улюбленою справою. Загалом, рекомендую цей канал всім любителям турніків, брусів і домашніх тренувань. Дмитро КузнецовКузнецов справляє враження скромного і доброго хлопця, незважаючи на значну м’язову масу.

Він не суперхаризматичний, тому контент не завжди легко сприймати. Однак сама якість завжди на висоті: це і техніка, і загальні принципи тренувань, обговорення воркаут-атлетів. Мені навіть трохи прикро, що Кузнєцов не дуже популярний, у нього менше 100 тис.

передплатників. При цьому він робить речі куди крутіше, ніж розпіарені Войтенко і Столяров. Я давно спостерігаю за цим хлопцем на Youtube.

Олександр Нікулінце специфічний канал, на якому є як корисна інформація по тренуваннях, так і розважальний контент з розбором інших спортсменів. Нікулін раніше захоплювався розборами, хто хімік, А хто натурал. Це місцями було цікаво.

Крім цього на каналі є і адекватна, експертна інформація з тренувань, харчування і навіть прийому фармакології. Нікулін володіє непоганою формою, тому до його порад я також прислухаюся. Хоча сам Олександр не найприємніший тип, На мій погляд.

Всього 5 блогерів, яких я дивлюся більш-менш постійно. Для мене це люди, які досягли непоганих висот у спорті, тому їх думку можна довіряти. Так, частина з них роблять упор на розважальний контент, але і в ньому можна знайти щось корисне.
Якщо вам сподобалася публікація, не забудьте поставити лайк і підписатися на канал.

Related posts

Leave a Comment