Краса та спорт

Як стати качком без реєстрації і СМС

Вступна стаття, яка розповідає про основні постулати натурального набору маси на тему набору м’язової маси написано багато статей і методичних посібників. Але всі вони в більшості своїй стосуються конкретних приватностей, в той час як в дійсності шлях до атлетизму лежить через дотримання одних і тих же фундаментальних основ. У цій статті я розповім про всі базові принципи, які вам необхідно знати, якщо ви вирішили стати більше і сильніше.

Тренувальна програмою за роки тренерського досвіду емпірично були встановлені основні постулати, на основі яких слід будувати свій тренувальний процес, якщо ви бажаєте набрати м’язову масу. Коротко їх можна викласти так:тренування не повинні бути занадто тривалими (45 хвилин не більше);тренуватися слід в середньоповторному стилі (6-10). При цьому слід робити винятки в деяких вправах, і при тренуванні деяких м’язових груп.

Визначається це індивідуально. Кількість підходів на одну м’язову групу за тренування: 3-6. 80% тренувань має складатися з базових багатосуглобових вправ, до яких відносяться різні форми тяг, підтягування, жим лежачи, сидячи і стоячи, присідання, віджимання на брусах і деякі інші.

Від тренування до тренування необхідно прагнути збільшувати робочі ваги. При виконанні всіх (!) вправ слід неухильно дотримуватися техніки виконання. Читайте також: азотистий баланс для набору м’язової масипитанняце найважливіший аспект для всіх, хто прагне набрати м’язову масу.

Від правильно вибудуваної дієти, з моїх міркувань, залежить близько 70% успіху. При цьому харчування можна вибудувати всього лише дотримуючись кількох простих законів:в день потрібно споживати більше калорій, ніж ви витрачаєте;велика частина споживаних калорій повинна надходити зі складних вуглеводів;дієта повинна бути високобілкової, але не слід споживати зайву кількість протеїну. Оптимальне значення – 1, 5 грама білка на 1 кг ваги тіла в день.

Разом з набором м’язової маси неминуче буде додаватися і жир. Не варто турбуватися про це, якщо його приріст не є надмірним. Зайву жирову масу можна спалити на сушінні, після массонаборного циклу.

Життя поза залом меншу роль відіграє і те, як ви ведете своє життя поза залом. Якщо ви хочете наростити м’язову масу, вам слід дотримуватися наступних правил:кожен день необхідно спати не менше 8 годин. Це дуже важливо, так як сон — головний відновлювальний інструмент організму.

Уникайте стресів і депресивних станів — вони ведуть до спалювання потрібних нам калорій, а також пригнічують гормональну систему;поза межами залу намагайтеся обмежити свою фізичну активність. Це дозволить заощадити калорії; ведіть активне статеве життя для підтримки гормональної системи в нормі. Дотримуючись описані мною правила, ви зможете набирати м’язову масу і прогресувати в силових.
Це основи, на яких ви можете побудувати свій успіх. Якщо вам сподобався матеріал-будь ласка, підпишіться на мій канал і поставте лайк! Так ви дуже сильно допоможете його розвитку.

Related posts

Leave a Comment