Краса та спорт

Набір м’язової маси для худих: корисні поради

Найбільші проблеми з набором м’язової маси відчувають Худорляві від природи хлопці: кожен набраний кілограм дається їм з великими труднощами. Через це багато опускають руки і просто кидають заняття. Однак це помилка! Насправді вам варто лише поміняти стратегію і використовувати більш серйозний підхід, і тоді ви зможете прогресувати.

У цій статті я розповім про корисні поради, які допоможуть худорлявим хлопцям більш ефективно набирати масу, не дивлячись на анатомічні особливості. Харчування, харчування і ще раз питаніеякщо ви є від природи худорлявим хлопцем, то основну свою роботу по вдосконаленню свого тіла ви повинні проводити не в залі, а на кухні або їдальні. Якщо ви хочете нарощувати м’язові обсяги, вам слід дійсно багато їсти.

Ви повинні споживати 3000 і більше кілокалорій щодня (залежно від ваги вашого тіла). Не менш важлива і структура вашого харчування: основою вашого раціону повинні бути складні вуглеводи (вівсянка, рис, гречка і т. д.

). Також не варто забувати і про білки. У вашій дієті обов’язково має бути присутнім м’ясо, Риба і молочні продукти.

Тренуйся важкооднако і тренування повинні бути по-справжньому важкими. Якщо ви худорлявий, вам не слід концентруватися на будь-яких окремих м’язах. Набагато ефективніше буде використовувати вправи, які тренують відразу кілька груп м’язів.

Такий комплексний підхід дозволить вам нарощувати загальну м’язову маси і стає більше в цілому. Список вправ, яким ви сміливо можете обмежитися в перші рік-півтора тренувань: присідання, жим лежачи (на горизонталі і під нахилом вгору), тяга штанги в нахилі, підтягування, жим лежачи вузьким хватом, віджимання на брусах, вертикальна тяга, жим ногами. Крім того, важливо постійно прогресувати в робочих вагах.

Однак не потрібно шахраювати! Зростання ваг повинен відбуватися при збереженні всіх інших параметрів: кількість повторень (рекомендований діапазон 6-8 повторень), час відпочинку між підходами (рекомендоване — 2 хвилини), техніка виконання. Дуже важливо спершу відточити правильну техніку виконання кожної вправи, а потім вже прогресувати в кожному з них. Крім того, ви повинні прийняти за правило той факт, що тривалість вашої тренування без урахування розминки і заминки повинна становити 30-45 хвилин! Для вас вкрай важливо берегти енергію і не витрачати її занадто багато.

Тому тренуватися потрібно коротко, але максимально ефективно. Найкраще вам підійдуть програми тренування за типом двох або триденного Спліта. Якщо вам сподобався даний матеріал-будь ласка, підпишіться на мій канал і поставте лайк! Так ви дуже сильно допоможете його розвитку.

Related posts

Leave a Comment