Сучасні технології

Дуже корисна функція на Xiaomi, яка заощадить Ваш час

Технологія AirDrop на пристроях Apple стала незамінною і зручною “кілер-фічей”. Все тому, що стало можливим передавати файли величезних розмірів за лічені секунди. Звичайно, це не відбувається моментально, але швидкість вражає: гігабайт інформації через AirDrop передається приблизно за 40 секунд.

І це по повітрю!Android вирішила не відкладати справу в довгий ящик, і запиляла власний AirDrop з блекджеком і…

(як там було в Футурамі?). Загалом, принцип той же, тільки функція на Андроїд дозволить працювати з усіма пристроями Android версії 6. 0 і вище.

Уявіть, наскільки це зручно. До речі, я вже писав про Nearby Share на своєму каналі, почитайте (клікабельно). Mi Share-це практично те ж саме, що і “новий” аналог від Android.

Вона теж здатна передавати файли на високій швидкості за допомогою Wi-Fi і Bluetooth. Як її включити?На жаль, працює функція Mi Share починаючи з MIUI 11-ої версії: смартфони, які не оновилися до MIUI 11, підтримку функції не отримали. Печаль біда.

Знайти функцію можна в шторці “Центру управління”: затисніть по іконці “Mi Share”: Mi Share можна включити і в Налаштуваннях по шляху ” підключення та загальний доступ” – “Mi Share”. Технологія може працювати і в автоматичному режимі: коли ви включаєте в смартфоні Bluetooth і Wi-Fi, функція вже працює. Як передавати через неї файли?Все просто: переходимо в галерею/провідник/додаток музики або інший додаток, де зберігаються дані, які можна передати, і натискаєте кнопку “відправити” в меню одного з файлів (або затискаєте палець на іконці).

Після цього ви побачите всі можливі способи передачі файлу-нас цікавить велике віконце, в якому відбувається ” Пошук пристроїв поблизу” – його неможливо не помітити. Зауважу, що смартфон, якому ви передаєте файл, теж повинен підтримувати функцію Mi Share, бути підключеним до тієї ж мережі Wi-Fi, а також на ньому повинен бути активований Bluetooth. Після того, як буде знайдений інший смартфон, сміливо натискаємо на його іконку.

Та-дам-починається процес передачі!Якщо ви передаєте таким способом фото, то це не займе більше двох секунд. При всьому цьому, функція ніяк не стискає фото або відео, доставляючи все до іншого смартфона в цілості, схоронності і первозданному вигляді. Не забудьте: додатку потрібен доступ до вашого місця розташування.

Дати на його використання добро, або ж заборонити до нього доступ можна по шляху Налаштування – “Додатки” – “дозволи” – “дозволи додатків” – “місця розташування” – “Mi Share”. Спасибі за прочитання статті! Сподіваюся, вона була корисною. Чекаю підтримки у вигляді лайка на статтю і підписки на канал.
Розкажи друзям про статтю, якщо вона тобі сподобалася – це сильно допоможе мені в розкрутці і просуванні каналу :)#miui #hi-tech #it # інтернет #телефон

Related posts

Leave a Comment