Сучасні технології

Як подбати про здоров’я очей, користуючись смартфоном

Сучасні телефони дозволяють нам дивитися фільми, грати, читати книги, листуватися з друзями і багато іншого. Ми довго проводимо час перед маленькими екранами смартфонів. Розберемо, як при цьому берегти зір.

Зберігайте дистанцію між очима і екраномглаз людини в нормальному режимі постійно перемикається з ближніх цілей на далекі. Користуючись смартфоном, ми змушуємо наші очі постійно працювати в режимі ближнього бачення, що може привести до короткозорості. Відстань від очей до екрану смартфона має бути не менше 30 см.

Ви можете збільшити шрифт на екрані, щоб комфортно читати, не напружуючи очі. Користуйтеся правилом 20х20х20еслі ви довго користуєтеся смартфоном, бажано робити просту гімнастику для очей. Існує правило “20х20х20”, яке підходить всім, хто багато часу дивиться на екран – неважливо, чи йде мова про комп’ютер, смартфон або телевізор.

Раз в 20 хвилин треба зробити перерву хоча б на 20 секунд і відвести погляд від екрану, подивившись на що-небудь, що знаходиться на відстані, як мінімум, 6 метрів. Вправа дозволяє очам розслабитися. Слідкуйте за тим, як ви моргає, щоб не просто відвести погляд від екрану на більш дальній об’єкт, але і швидко поморгати 20 разів.

Це пов’язано з тим, що людина, яка постійно дивиться на екран, моргає рідше, ніж зазвичай, що негативно позначається на зволоженні очей. Постарайтеся моргати частіше. Можна періодично відводити погляд від екрану і швидко-швидко моргати протягом декількох секунд.

Намагайтеся дбайливо ставитися до свого зору і звертайтеся до фахівців при виникненні проблем зі здоров’ям. Інформація в статті носить рекомендаційний характер. Порадьтеся з лікарем.

Related posts

Leave a Comment