Сучасні технології

Відомий аналітик розповів, які пристрої Apple може представити в цьому (2021) році

Друзі, якщо вас цікавлять поточні ” чутки “і ви хочете бути в курсі новин з” яблучного ” світу, безумовно присвятіть кілька хвилин наступним абзацам. iPhone 13 буде підтримувати LiDAR навіть у найдешевшій конфігурацііпрошлий рік приніс ряд чудових новин. Безсумнівно, однією з них є випуск датчика LiDAR, який спочатку з’явився в iPad Pro, а потім Apple реалізувала його в iPhone 12 Pro.

На порталі ” DigiTimes “з’явилася інформація (з достовірних джерел), що Apple збирається додати вищезгаданий датчик LiDAR в усі моделі iPhone 13, завдяки чому його отримає навіть сама” дешева ” модель в серії. На перший погляд, цей сенсор виглядає досить непримітно і комусь може здатися непотрібним. Але це відмінна підтримка для самого пристрою при роботі з доповненою реальністю, датчик може миттєво створювати 3D-модель вашого оточення на відстані до п’яти метрів, покращувати портрети і навіть може легко виміряти розмір людини.

Чого ж чекати ще?Безсумнівно, в цьому році Apple представить кілька пристроїв. Звичайно, ми можемо розраховувати на нові iPad, телефони серії iPhone 13, але, за словами відомого аналітика “Мін-Чі Куо” – Apple збирається представити ряд відмінних пристроїв, серед яких буде тег локалізації під назвою AirTags, він зможе допомогти знайти ваші особисті речі, такі як ключі і т. п.

Куо також згадує появу невідомого пристрою для роботи з доповненою реальністю (Толі це “розумна” гарнітура, Толі “Розумні” окуляри). Джерело: Cconceptcreatorкінечно, в 2021 році можна очікувати появи декількох різних специфікацій комп’ютерів Mac, які будуть оснащені чіпом “сімейства” Apple Silicon. Так само багато хто очікує, що чіп Apple буде вбудований в MacBook Pro 16″, де ми зможемо побачити ще більшу продуктивність.

У той же час в останні місяці досить багато говориться про новий iPad Pro 12, 9 дюйма з дисплеєм Mini-LED. Так, Apple, безумовно, має щось уявити. А який продукт ви найбільше чекаєте? Пишіть в коментарях.
Не забудьте поставити лайк, а також підпишіться на канал, що б не пропустити ще більше новин і “чуток” зі світу гаджетів і технологій.

Related posts

Leave a Comment