Лайфхаки та поради

Як зробити домашнє завдання без праці і на відмінно?

Прочитати два параграфи, відповісти на питання, заповнити таблицю…

звучить не надто цікаво. Але для будь-якого вчителя той факт, що ви ніколи не з’являєтеся на занятті без виконаної домашньої роботи — показник того, що ви націлені вчитися на відмінно в школі (і, взагалі, на успіх в житті). Саме наявність зроблених вправ і прочитаних абзаців змушує викладача ставитися до вас краще, що зможе допомогти отримати кращі позначки в кінці чверті.

Але як змусити себе виконувати все задане без труднощів і безсонних ночей? Причому на відмінно?Можна спробувати робити уроки під спокійну, не відволікаючу інструментальну музику. На YouTube легко знайти безліч роликів з музикою різних жанрів спеціально для концентрації на виконанні домашнього завдання. Також, можна спробувати використовувати метод зі смішною назвою Pomodoro, який пропонує концентруватися на уроці протягом 25 хвилин, а потім проводити п’яти-хвилинну перерву.

Мотивація на навчання при цьому не втрачається через чергування відпочинку і праці. Існує навіть спеціальний додаток для смартфонів, яке називається Forest. Додаток засікає 25 хвилин, за час яких (якщо ви жодного разу не відвернетеся на балаканину в чатах або перегляд фото в Instagram) на вашому екрані виросте миле деревце.

Таким чином, виконуючи домашні завдання, ви без зусиль можете виростити власний віртуальний ліс. Ну і вирішити кілька домашніх робіт на більш високу позначку. Створіть мотивуючу атмосферу для навчання в школі, а відмінні оцінки прийдуть з часом!Ви коли-небудь помічали, що вирішувати завдання з алгебри набагато приємніше на початку року, коли в пеналі лежать новенькі Письмове приладдя, а зошит ще не забруднена закресленнями і неакуратними позначками на полях?Це не секрет, що більшість успішних школярів і студентів надають дуже важливе значення також і тому, як виглядає їх робоче місце.

Саме тому перед тим, як сісти за домашню роботу, не полінуйтеся прибратися в кімнаті і особливо на столі. Створіть приємну атмосферу: запаліть свічку або декоративні вогники, Приготуйте собі чашечку ароматного чаю або кави, провітріть приміщення. Не забудьте також придбати красиві зошити, зручні ручки, різнокольорові маркери.

Будь-яку канцелярію для успішного навчання можна знайти на Аліекспрессе. Привчайте себе писати акуратно і виділяти важливу інформацію маркерами улюблених квітів. Це допоможе вам легше і швидше запам’ятовувати правила.

Ще, для того, щоб мотивуватися на навчання завжди, в будь-якому місці, навіть по дорозі в школу або інститут, можете підписатися на спільноти в соцмережах за тематикою навчання, наприклад, study hard journal. Підходьте до процесу навчання креативно і нестандартно! Застосовуючи всі вищевикладені поради ви швидко зрозумієте, що навчання на відмінно – це не складно (а іноді навіть і цікаво!). Завжди виконуйте домашні завдання, використовуйте спеціальні мобільні додатки і сайти для учнів, створіть затишний «навчальний куточок«, Зробіть ваші конспекти більш барвистими.
Отримуйте задоволення від процесу, а тоді і відмінні оцінки не змусять себе довго чекати!

Related posts

Leave a Comment