Лайфхаки та поради

Як позбутися від нав’язливих думок: 4 супер поради

Нав’язливі думки-проблема кожної другої людини планети Земля. Якщо якась дума осідає в голові, вона прокручується протягом днів, тижнів, а іноді і місяців. Іноді вона провокує тривожність, в інших випадках може довести навіть до депресії.

Однак позбутися від тривожних дум не так складно. Прислухайтеся до 3 суперсоветам, які описані в цьому матеріалі. Запишіть думки на паперуякщо вас турбують дивні роздуми в голові, ви завжди можете позбутися від них за допомогою ручки і паперу.

Запишіть всі думи, які не дають вам спокою. Але це ще не все. Головна умова-знайти першопричину появи думок в голові.

Знаходження і запис останнього допоможе відпустити думи, які не дають вам нормально жити. Прийміть решеніеіногда з’являються в голові думки можуть пропасти тільки тоді, коли ви зробите те чи інше рішення. Наприклад, вас може турбувати те, що ви не вимкнули праску або ж не закрили двері на замок.

В цьому випадку можна попросити сусіда або членів сім’ї зайти і перевірити чи все в порядку будинку. Іноді дивні роздуми виникають з приводу відносин. Якщо до вас в голову лізуть різні думи про вашого партнера, постарайтеся не розпалювати фантазії, а запитати людину про ту чи іншу річ безпосередньо.

Медитаціяпомочь вам позбутися від тривожних думок раз і назавжди допоможуть медитація і усвідомлене життя. Досить витрачати в день по 30 хвилин і Ваші Думи автоматично почнуть ставати лише хмарами, пропливають повз. Вони вже не матимуть над вами влади і ви нарешті зможете жити спокійним життям, яку зможете контролювати ви, а не ваша підсвідомість.
Допомога фахівця якщо всі перераховані вище методи вам не допомагають і ви не можете позбутися від дивних, неконтрольованих роздумів, які збивають ваш розмірений ритм і не дають жити повноцінним життям, саме час звернутися за допомогою до фахівця. Адже ваші проблеми можуть бути ознакою захворювань або тривожних розладів, які вимагають роботи з психологом або психотерапевтом.

Related posts

Leave a Comment