Лайфхаки та поради

Ідеальна кішка для вас: продовжуємо шукати і знаходимо

Наші пошуки ідеального мурчащего вихованця для сім’ї тривають. Якщо ви, дорогі читачі, знайшли цю статтю на просторах інтернету абсолютно випадково, пройдіть по посиланню і почніть читання з першої частини для цілісності сприйняття матеріалу. А ми продовжуємо підшукувати найкращу на світі кішку.

Як відомо, хто добре і наполегливо шукає, той завжди знаходить!Може, візьмемо відразу пару кошенят або кішок? Несподіваний поворот. Але не станемо відмахуватися від цієї ідеї, а розглянемо її краще. Спочатку про мінуси.

Головний з них-витрати на утримання доведеться помножити на два. Окремі лотки, миски, інші аксесуари та іграшки. Додасться турбот в плані вовни (линька, вичісування, витрати на грумінг).

Які вигоди отримуємо натомість? Дві кішки, особливо коли вони порозуміються, завжди знайдуть, чим зайнятися і чим розважитися. Свою енергію вони витратять один на одного, а не на шпалери, меблі і штори. Вибрати нерозлучних друзів досить просто.

Можна взяти кошенят з одного посліду або підібрати вже сформовану компанію з «хороших рук» або в притулку. Погодьтеся, відмінний варіант: ви спокійно проводите день на роботі і не турбуйтеся за вихованця, вимушеного коротати час на самоті. І ще один момент: кішка-це дуже заразливо.

Як стверджують бувалі кошатники, багато кішок не буває. Немає на світі двох однакових кішок. Кожна кішка являє собою унікальну особистість, причому навіть в рамках однієї породи.

«Вуса, лапи і хвіст – ось мої документи», – кип’ятився мультяшний кіт Матроскін. На жаль – на перерахованих вище ознаках подібності між тваринами закінчуються. Скажемо більше: при бажанні ви знайдете вихованця як без шикарних вусів, так і без хвоста (або з дуже коротким хвостиком).

Справа смаку. Починаємо пошуки з головного: співвіднесіть свій характер, звички, темперамент і спосіб життя з тим, що ви хочете отримати від майбутнього «ідеального» вихованця. Існують як» наколінні ” породи кішок, які будуть сидіти там, де їх залишили, так і дуже активні породи.

Побачити їх спокійно дрімають-велика удача. Інший важливий фактор-наявність в сім’ї дітей, особливо маленьких. Багато порід, визнаємо чесно, не надто шанують присутність малюків.

У будинку вже є собака, і вам би хотілося, щоб вихованці подружилися? Немає проблем: існують породи кішок, які прекрасно уживаються з собаками. Хочете постійно “розмовляти” з вихованцем, підтримувати активне спілкування або воліли б тихого і мовчазного котика? Як бачимо, нюансів багато, і все потрібно враховувати. Для цього перед остаточним вибором треба чітко розуміти, що саме ви хочете отримати на виході, яким малює «ідеального» вихованця ваша уява.

“Який господар, Така і кішка, – міркує доктор Дерр (Dr. Derr), відомий практикуючий ветеринар. – Ви молоді, амбітні, активні, готові приділяти багато часу на спілкування з вихованцем – подивіться в бік бенгальських кішок.

Навпаки, ви у віці, віддаєте перевагу затишок, спокій, тихі сімейні посиденьки – кращим другом для вас стане «перс», Бірманська кішка або регдолл». Переходимо до конкретики. Основну ідею ви, шановні читачі, вже зрозуміли: спочатку визначаємося з власними побажаннями, і тільки потім приступаємо до складання шорт-листа з порід.

Перш ніж ми приступимо до священнодійства, відповімо ще на один часто зустрічається питання: чи обов’язково купувати породисту кішку? Може бути, простіше і дешевше вибрати симпатичного кошеня породи»від бабусі в селі”? Відповідь така: вихованці-«дворяни» ні крапельки не гірше своїх чистопородних побратимів. Але: купуючи такого кошеня, ви, за великим рахунком, граєте в лотерею – ніколи не вгадаєте, яким він виросте, яким характером його наділить Мати-природа. Вище ми підкреслили, що немає на світі двох однакових кішок, і аж ніяк не наступаємо на горло власній пісні.

Однак є таке поняття, як стандарт породи. І, зупиняючи вибір на породистому вихованці, ви плюс-мінус розумієте, що від нього очікувати надалі. Дана обставина є для вас важливим-Ласкаво просимо до заводчиків.

Тепер по породах. Якщо у вас багато вільного часу, щоб присвятити його пухнастому вихованцеві – придивіться до кішок, які будуть щасливі отримати ласку і увагу. Ваш вибір: Бірманська кішка, Регдолл, девон і Корніш-рекс, сфінкси, Єгипетська мау, тонкінська кішка.

Потрібен самодостатній вихованець-зверніть увагу на американську короткошерсту кішку, норвезьку лісову кішку, британців, російську блакитну, Менську кішку, шотландську висловуху кішку і Сомалі. Уживливим вдачею і відносно легким характером, який дозволить знайти спільну мову з усіма домочадцями, включаючи інших вихованців, мають абіссінські, бенгальські кішки, Японський бобтейл, сіамська кішка, Сибірська кішка. Звичайно, запропонований нами перелік зовсім не вичерпний – порід кішок на світі налічується близько чотирьохсот.

І ця новина вселяє оптимізм: без улюбленого вусатика точно не залишитеся!Використаний матеріал: How to Find the Perfect Cat for Your Family. Джерело: catster. com.

Фото: pixabay. сомзабавні та пізнавальні історії про ваших вихованців-підписуйтесь на наш канал!Де у собак пупок? Як подружити кішку і собаку? Від чого сміється їжак? Вся енциклопедія про тварин на нашому сайті.

Related posts

Leave a Comment