Щаслива родина

Дружина не хоче влаштовуватися на роботу, щоб допомогти чоловікові з ремонтом їх власного будинку і тим самим швидше з’їхати від батьків

У родині моєї подруги відбулося новорічне (або передноворічне, швидше) диво. Вони з чоловіком нарешті купили свій власний будинок. Вся справа в тому, що молода сім’я ось уже шість років живе разом з батьками чоловіка.

Обидві сторони вже порядком втомилися від спільного проживання, і нерви були у всіх на межі. І тут на горизонті виникло дуже вигідне вкладення – будинок, який продавали за не такою вже й високою ціною. У всьому цьому є, звичайно, один невеликий нюанс – будинок вимагає ремонту і швидше за все капітального.

фото з pexelsИтак, будемо знайомитися! Дійові особи даної статті: чоловік-Влад, дружина – Олеся. Влад не горів бажанням переїжджати від батьків. Це і зрозуміло, його все влаштовувало, адже дружина під боком і ведення побуту на ній.

Якщо раптом дружина образиться і чинити опір піднести до столу вечерю чоловікові, то це завжди за неї зробить любляча мама, яка як будь-яка інша жінка любить свою дитину. До того ж є спільний бізнес з батьком, Влад оформлений як індивідуальний підприємець. Але як ви розумієте, Олеся кожен день засинала і прокидалася тільки з однією думкою-з’їхати від батьків будь-яким можливим способом.

І ось в один прекрасний день вона все ж умовила свого благовірного на покупку будинку. Аргументами була невисока ціна і місце розташування будинку недалеко від батьків і місця його роботи. І Влад погодився на покупку, але ось якою ціною цей будинок їм дістався.

Чи радіти? Грошей на покупку будинку не було, хоча ціна не була захмарною. Молодим довелося займати велику суму грошей. Влад взяв гроші в борг у свого батька і брата, сім’я Олесі в грошових коштах відмовила.

А сама Олеся тим часів не працює, адже у неї є маленька дитина, якій чотири роки. Хлопчик ходить в дитячий сад, але ходить, як і багато дітей зі змінним успіхом: місяць ходить і два тижні сидить вдома з кашлем, соплями та іншими радощами. Будинок купили, боргів набрали – нехай так, головне, що окремо, а борг віддадуть.

Але не було б цієї статті, якби не той факт, що Олеся напирає на чоловіка, що з’їжджати їм потрібно в свій будинок якомога швидше, я для цього потрібен ремонт, який теж влетить в копієчку, цілком порівнянну з вартістю будинку. Влад же сказав, що поки він не віддасть борги батькові і братові, то нема про який ремонт мови бути не може. Олеся вся в образі.

І тут в цю ситуацію влізла я, на свою голову: – Олесь, а чому ти не влаштуєшся на роботу? На півставки хоча б або в садок нянею до дитини, або за професією своєю. Роботу бухгалтера можна знайти і на удаленке, я ж так працюю. Зарплата виходить вище середнього, ми ж адже з тобою разом вчилися, чого ти боїшся? Одні плюси адже.

Будеш з цих грошей оплачувати потихеньку ремонт, а там гляди і Влад з боргами розрахується і до тебе приєднатися. Удвох легше буде тягнути будівництво. – Ти що, яка робота? На мені готування, прибирання, прання.

Хоч і разом зі свекрухою живемо, але вона мені не допомагає. А батько міг би і почекати з грошима, це ж його син, врешті-решт. Можна допомогти нам і увійти в становище, – відповіла подруга.

Чесно, я не згодна з нею. Прибирання, готування на ній. Ну і що тепер, що свекруха не допомагає? А як же ті, хто живе окремо від батьків? Адже вони самі все по дому роблять, інших варіантів немає.

І чому не можна взяти пару ІП як бухгалтеру або підприємство повноцінно вести. Дитина в садок ходить, нехай і лікарняні теж є, але і ходить він в сад теж не мало. Час є, як не крути, по собі знаю.

Для віддаленої роботи бухгалтера можна знайти час, потрібно лише бажання. Але на цьому не кінець. Як я вже писала вище, у Влада своє ІП спільно з батьком.

Індивідуальний підприємець теж потребує бухгалтерського супроводу, але Олеся не поспішає брати кермо влади в свої руки і її дружину доводиться платити щомісяця чужій тітці, щоб та тримала всі документи в порядку. Хоча у його дружини є потрібне для цієї роботи освіту. А тепер питання! Якщо ти так хочеш переїхати, чому б не докласти всіх зусиль і не допомогти дружину з виплатою боргів або з оплатою ремонту.

Будинок адже загальний, врешті-решт, а вкладається туди лише чоловік. А дружина виходить, що тільки їжу готує і прибирає, а дитина більшу частину часу в дитячому садку. Я не в якому разі не говорила Олесі за роботу на повний робочий день.

Ніякий роботодавець не стане терпіти співробітника, який раз на два місяці бере лікарняний. Але є ж удаленка або хоча б можна взяти ведення ІП чоловіка на себе, щоб не платити за послуги бухгалтера на стороні. Олеся, ДО РЕЧІ, образилася на мене за те, що я їй, зайнятій домогосподарці, запропонувала таку річ, як працевлаштування.
Чогось я мабуть не зрозумію.

Related posts

Leave a Comment