Щаслива родина

“Незадовго до весілля почалися нескінченні претензії і закиди. Здавалося, вона стала ненавидіти мене”: мама поміняла долю дочки

Я зустрічалася зі своєю коханою людиною кілька років. Наші відносини були ідеальними і були схожими на казку. Він не чаяв в мені душі і я обожнювала його.

Ми запланували узаконити наші відносини як найголовніший прояв почуттів. Він зробив мені пропозицію руки і серця без сильних витрат, зате з якою любов’ю. При першій думці про те, що я можу вийти заміж за хлопця, який не подобається матері, мені ставало страшно.

Я не знала як жити далі і на чию користь робити вибір. Мама виховувала мене одна і я любила її більше життя. Вона і скористалася цим.

Незадовго до весілля почалися нескінченні претензії і докори. Здавалося, вона стала ненавидіти мене. Кожна моя поява на її очах ставала фатальною.

Вона могла як би жартома вдарити мене або образити. Але мені стало зрозуміло, з чим це пов’язано. В один день мати оголосила:»або він, або я.

вибирай”. І після цих слів вона вирушила в лікарню з інсультом. Весілля довелося перенести на невизначений термін.

Коли мама повернулася додому, вона продовжила свою справу. Тільки знущатися вона почала не наді мною, а над моїм чоловіком. Вона багато вередувала і перетворилася на неадекватну людину.

Хлопець не став її терпіти, попросив прохання і пішов. Так через матір я втратила любов свого життя. Через час мого депресивного стану і просиджування будинку мати познайомила мене з чоловіком, який, за її словами, повинен стати моїм чоловіком.

Я не любила його, але перебувала у відносинах. Мені довелося вийти за нього заміж, щоб задовольнити потреби матері. Я плакала кожен день від усвідомлення своєї безпорадності і непотрібності.

Мене не приймала навіть рідна мати. А я кожен день засипала в сльозах з мріями про те саме, з яким щастя не судилося трапитися. Мати тільки сміялася над моїми почуттями і розуміла, що все буде так, як хоче вона сама.

Я народила дитину нелюбому людині і прожила з ним болісно довгі 5 років. Моя мама померла. А я до цього дня таю на неї злість і образу.

Вона буквально зіпсувала мені життя. Тепер я змушена одна виховувати дитину від нелюбимої людини. Звичайно, я дуже люблю свою дочку.

Але в ній так яскраво проявляються риси батька, що іноді мені стає страшно. Згодом будь-яка біль йде. Пішла і моя.

Я навчилася жити без маминих вказівок і приймати рішення сама. Я вийшла заміж за свою першу любов і у нас з ним з’явилися чудові хлопчаки. Я дякую матері за такий досвід, але вона не змогла змінити мою долю, а лише внесла в неї корективи.
↓ ↓ Сподобалося? Ще цікаві історії для Вас↓ 🔥 “все дитинство я жила недалеко від озера, але дико боялася води ” я стала часто їздити до коханого на побачення, і була зразковою «ждулей»”: як я закохалася в ув’язненого”у 18 років я вигнала дочку з дому”: мені вдалося їй донести, що ніхто нікому нічого не повинен (перехід на наш другий канал з історіями «просто почитайте, не пошкодуєте»)ми знаходимо і публікуємо цікаві історії 🔥. Підписуйтесь на канал і поставте будь ласка лайк 👍, якщо історія вам сподобалася! Спасибі що прийшли і гарного вам дня 🙂 отримуйте анонси нових історій в Телеграм. Щоб підписатися, натисніть – gt; сюди lt;-

Related posts

Leave a Comment