Щаслива родина

П’ять шлюбів Тетяни Дороніної і відсутність дітей в 87 років. Як зараз живе актриса і ким були всі її чоловіки

Тетяна Дороніна отримала широку популярність не тільки завдяки своїм яскравим ролям в кіно, але і бурхливого особистого життя. Справа в тому, що представниця прекрасної статі цілих п’ять разів виходила заміж. Але ще більш дивно те, що незважаючи на всі свої шлюби, дітьми актриса так і не обзавелася.

Так як же зараз живе 87-річна зірка фільму “Перекличка” і ким були її обранці?Тетяна Дороніна в молодості, завдяки своїй яскравій зовнішності, в молодості актриса користувалася великою популярністю серед чоловіків. Перший чоловік великої російської актриси був без розуму від неї і всі сили витрачав на те, щоб привернути її увагу. Закінчилося це тим, що в 1955 році закохані узаконили свої стосунки.

На той момент вони обидва були молодими, початківцями акторами. Заради чоловіка актриса навіть відмовилася від роботи в МХАТі і відправилася з ним в інше місто, куди Олега відправили так би мовити на стажування після завершення навчання на актора. Їх шлюб проіснував цілих вісім років, після чого розпався.

Що стало причиною розпаду відносин молодої пари достовірно невідомо. Анатолій Юфітколи театральний критик побачив на сцені молоду актрису, то був підкорений її красою. Незважаючи на те, що чоловік не володів привабливими зовнішніми даними, Тетяна щиро Його полюбила.

Другий шлюб, на жаль, теж був недовгим, так як представниця прекрасної статі захопилася відомим драматургом, який і став її наступним обранцем. Другий шлюб актриси протримався всього три роки. Едвард Радзинскийеті відносини Тетяни тривали вже трохи довше ніж попередні.

А саме п’ять років. Цей чоловік її настільки зачарував що актриса вийшла за нього заміж через кілька місяців після розлучення з другим чоловіком. Але як і в разі попереднього шлюбу, причиною розвалу сім’ї став інший чоловік, в якого актриса закохалася.

Але незважаючи на все це Тетяна навіть зараз згадує саме цей шлюб і називає його одним з кращих. Принаймні саме в цей період вона була по справжньому щасливою, хоч і не довго. Борис Хімічевуже черговим чоловіком актриси (вчетверте) став ще один представник акторської професії.

Тільки ось причиною розпаду цього шлюбу стали розбіжності в особистому житті. Борис дуже хотів завести повноцінну сім’ю (хотів дітей). Але для його дружини існувала тільки сцена.

Зрештою, артисти розлучилися. Роберт Тохненкоп’ятий і останній чоловік актриси став єдиним її чоловіком, який ніяк не був пов’язаний з акторською діяльністю. Роберт займався зовсім іншою справою.

Як і інші чоловіки в житті Тетяни, Роберт був буквально зачарований її красою, а та в свою чергу приділяла більше уваги собі коханій і роботі в театрі, ніж своєму чоловікові. Як і Борис, Роберт також дуже хотів щоб Тетяна стала мамою, але ця ідея актрисі була не до душі. У підсумку через три роки вони розлучилися.

Як зараз живе актриса?Представниця прекрасної статі після розставання з п’ятим чоловіком більше не виходила заміж. Більшу частину часу жінка приділяла своїй улюбленій роботі і навіть не помітила, як швидко пролетів час. На 2020 рік у Тетяни немає чоловіка і дітей.

Якщо по молодості вона не хотіла народжувати, то ставши старше зрозуміла, що даремно так довго в цьому собі відмовляла і замість спадкоємців вибрала театр. Актриса, яка віддала стільки років театру, тепер живе одна. В силу свого віку вона більше не може займатися улюбленою справою.

Зараз Тетяна проживає в Москві, у власній квартирі. На жаль, актриса практично не спілкується з представниками ЗМІ. Лише кілька років тому вона вирішила взяти участь у документальному фільмі, який був присвячений її персоні.

Як актриса виглядала в молодості і як вона виглядає в наш времяТатьяна – багатостороння особистість, яка пройшла через важкі розставання, перешкоди і труднощі. Для неї існувало тільки одне, і це театр. Незважаючи на те, що у жінки немає чоловіка і дітей, вона не засмучується і намагається насолоджуватися своїм життям.
Наскільки це можливо живучи на самоті. Сподобалася стаття? Підписка і лайк будуть найкращою подякою

Related posts

Leave a Comment