Щаслива родина

Дочка хоче залишити мені внучку і піти зустрічати Новий Рік. А я проти

Моя дочка активно налагоджує особисте життя після розлучення. (Хоча я вважаю, що ніякої терміновості в цьому немає. Але хто ж мене слухає.

.. ) Я вже писала (тут), що вона познайомилася з чоловіком, який їй сподобався.

І хоча мене звинуватили в коментарях до іншої статті в егоїзмі, я, тим не менш, залишалася з онукою, даючи дочці можливість сходити на побачення. pixabay. сомНо тепер вона вирішила зі своїм хлопцем разом зустріти Новий Рік.

А для цього я повинна забрати внучку до себе. Оскільки новий кавалер проживає з мамою, то святкувати планується у моєї Каті. Здавалося б, уклади дочку спати як завжди і зустрічай собі.

Але справа в тому, що внучка, якій всього 1, 5 року часто прокидається ночами, а прокинувшись вимагає, щоб мама брала її спати до себе. А потім спить дуже чуйно, зауважує, що мама встала, починає плакати. Так що посидіти з кавалером не вийде це точно.

Ми ж з чоловіком зазвичай зустрічаємо Новий рік з сім’єю сина (Катя теж раніше туди ходила, крім минулого року, коли її дочка була зовсім маленькою). Але проблема в тому, що Ліза (внучка) стала відмовлятися взагалі лягати спати, якщо її не вкладає мама. Не знаю, може, це пов’язано з тим, що батько тепер не живе з ними, може, просто вік.

Але коли я в останній раз забрала Лізу на ночівлю до себе, ми з Дідом тільки на голові не стояли, щоб дівчинка заснула. Катя ж впевнена, що це була випадковість. Але я то бачила, в чому справа – Ліза трохи говорить, і цілком ясно висловлювалася, що їй потрібна мама.

Я не хочу ні брати лізу до сина, ні залишатися з нею у себе вдома. По-перше, тому що вона часто прокидається, особливо на початку сну, потім вона просто від себе не відпускає, мені теж довелося спати з нею, а це взагалі не сон. Я і так погано сплю, а з дитиною під боком так взагалі.

А по-друге, саме укладання може знову перерости в істерику, коли дитина зрозуміє, що мами не буде. Так, я хочу нормальне свято, хочу поспілкуватися з іншими онуками, з сином, з його дружиною. Їх я бачу рідше, ніж Катю з Лізонькою.

Хочу, щоб чоловік мій, який дуже багато працює, добре відпочив в колі сім’ї. Адже якщо почнуться проблеми з онукою, він так і буде бігати навколо мене, намагатися якось допомогти. А дочка цілком може відзначити свято з новим хлопцем 2 січня, коли батько Лізи забирає її на весь день і всю ніч до себе.

Хіба я не права? Але дочка знову ображається…

Related posts

Leave a Comment