Щаслива родина

Як живе дорослий син Лери Кудрявцевої і хто його тато за національністю: прочитала інформацію і ділюся

Телеведучу Леру Кудрявцеву добре знають по її кар’єрі, а ось про особисте життя відомо менше. У всякому разі, про наявність сина Жана багатьом стало відомо лише тоді, коли хлопцеві було вже 28 років. Як він живе зараз?Хто батько дорослого сина Лери?Багато медійні особистості своє життя виставляють напоказ.

Мало не про кожен крок повідомляють у соцмережах, щедро присмачуючи інформацію фотознімками. Лера Кудрявцева, хоч і є популярною телеведучою, більш скупа на одкровення про себе. Бурхливо обговорювався шанувальниками хіба що її не надто довгий роман з Сергієм Лазарєвим.

А нещодавно стало відомо, що у теледіви є дорослий син. Зараз йому 30, а вперше за довгі роки ведуча показала його публіці всього два роки тому. Хлопця звуть Жаном, кажуть, Лера назвала його так на честь ван Дамма.

Молода людина володіє зовнішністю, як у казаха. Це додає питань. Батьком сина Лера називає Сергія Ленюка, він був барабанщиком»ласкавого травня”.

Через два роки після того, як народився Жан, пара розлучилася. Спочатку розлучення було бурхливим, публічним. Ленюк навіть голосно заявляв, що не є батьком малюка.

Потім раптом все різко затихло і мовчання тривало більше чверті століття. Знайомі висувають різні версії подальшої долі Жана. Хтось упевнений, що його виховувала мати Лери, інші не сумніваються.

Що вона сама пестувала хлопчика. Треті, як Андрій Разін, запевняють, що до дорослішання хлопець жив з батьком. І знову той же Разін піднімає питання про сумнівність батьківства.

Робота і особисте життя ЖанаЧто відомо достеменно, так це те, що Лера ретельно контролювала навчання сина, вибір професії та особисте життя. У Плеханівський інститут він вступив за наполяганням матері, але за фахом не працював. Шукав себе.

Нарешті, прийшов на телебачення, став продюсером на НТВ. Живе окремо від матері, але квартиру Лера йому купила недалеко від свого будинку. Особисте життя Ленюка-молодшого була бурхлива, але колишніх його пасій мати не схвалювала.

Але коли він познайомився з нинішньою супутницею Оленою, все змінилося. З Оленою вони живуть в цивільному шлюбі, в 2018-му народився син Лев. Хлопець не афішує особисте життя, навіть фото його в мережі відшукати складно.

Коли влітку нинішнього року шанувальники Лери Кудрявцевої побачили її фото з молодою людиною, зроблене в Краснодарському краї, багато хто вирішив, що це її новий шанувальник. Але виявилося, що Лера на знімку була якраз з сином Жаном. Якщо вам сподобалася стаття, підтримайте мене лайком і підпискою.
Спасибі!

Related posts

Leave a Comment