Щасливе весілля

П’ять помилок, які не можна робити на весіллі

Те, що весілля найяскравіший і запам’ятовується свято, це факт незаперечний. Але щоб зробити його ще й самим ідеальним і не червоніти потім за свої дії, вам потрібно постаратися уникнути на своєму весіллі наступних речей. Перш за все, не запрошуйте однокласниць, які в школі були першими красунями і не хотіли з вами дружити через вашого зайвої ваги або ваших рогових очок.

Нехай ваша свідомість намалює вам їх розтовстілі тіла в жахливих окулярах і цим задовольниться. Нема чого вам споглядати на весіллі розкішних красунь на дорогих автомобілях, які найімовірніше до вас приїдуть, замість тих товстушок, яких вам люб’язно намалювало ваша уява. Правило друге.

Якщо ви все ж вирішили піти західним традиціям, і хочете, щоб вас супроводжували подружки нареченої, то, будь ласка, обійдіть, хоча б негласну західну традицію наряджати подружок в мішки з тафти. Нема чого вам на весіллі чотири, а то й більше, лякав. Правило третє.

Якщо у вас на весіллі планується свідок. А вона планується, навіть якщо у вас вже є подружки нареченої. Не дозволяйте їй одягатися краще, ніж ви.

Ох вже ці свідки. Правило четверте. Не перестарайтеся з солярієм і автозагаром, особливо, якщо весілля планується на осінь або зиму.

Восени ви зіллєтеся з помаранчевим листям і вас, просто, втратять. А взимку на вас нападе зграя кроликів, думаючи, що ви гігантська морквина. Правило п’яте.

З алкогольних напоїв, крім класичного шампанського, нехай будуть, тільки білі вина або молоко. Уникайте червоного вина. Біле плаття і червоне вино були колись розлучені розгніваними родичами, і тепер вічно прагнуть возз’єднатися знову.
Ось п’ять основних постулатів, порушення одного з яких, невблаганно веде до сліз, туші, що розтеклася, і як результат зіпсованим весільним фотографіям. А ми ж цього не хочемо, правда?

Related posts

Leave a Comment