Щасливе весілля

Як одружитися і розлучитися. Почавши

Вона йшла з подругою по вечірньому Валааму до Воскресенського скиту. З темряви назустріч дівчатам наближалися дві фігури. Це бігли екскурсоводи на службу ввечері після роботи.

Вони майже так щовечора бігали. На цьому острові в середині Ладозького озера екскурсоводи жили і водили екскурсії. Контракт починався в травні і тривав місяць, потім приїжджали нові екскурсоводи.

Наші знайомі хлопці вже місяць попрацювали і залишилися ще попрацювати. У той вихідний день один з них вперше не звернув уваги на свою майбутню дружину (а вона звернула). Далі нічого б не сталося, якби не вона.

А вона захотіла з ним зустрітися ще раз і прислала записку із запрошенням на екскурсію на самий відокремлений скит Всіх Святих. А через два місяці почалися основні події: в місті він орендує кімнату в двокімнатній квартирі з господинею і переїжджає туди після закінчення контракту на острові. Ця дівчина приїжджає в місто трохи пізніше.

Вона не залишається осторонь і тепер вони живуть в одній кімнаті. Для повного щастя не вистачає тільки ще кількох подій-вони відбудуться в лютому. Це весілля і вінчання.

Які проходили в дуже цікавій обстановці. Хлопець влаштовується на роботу в гімназію і на підробіток в кілька шкіл іноземних мов-і, таким чином, всі дні з раннього ранку до глибокого вечора у нього зайняті. А дівчина, тим часом, нудьгує і не може знайти роботу.

Кожні півгодини дзвонить хлопцеві на роботу і надсилає повідомлення. Вихідні у них проходять дуже весело – в походах по магазинах і в поїздці до мами дівчини по всяких побутових питань. А потім – у них буде пошук швачки для пошиття весільної сукні.

І незабаром трапиться перший цунамі в житті цієї пари. Він повинен зателефонувати з храмом, щоб в день весілля відразу відбулося і вінчання. Про це в наступному розділі.

Related posts

Leave a Comment