Щасливе весілля

Найстаршій нареченій у світі 106 років.

Вальдеміре Родрігес де Олівера 106 років і вона найстаріша наречена в світі. За словами лікарів їй залишилося не так багато часу. Але, любов нагрянула ненавмисно, як то кажуть.

Олівейра познайомилася з Апарасідо Діасом Джейкобом три роки тому в будинку престарілих в Бразилії. Раніше ні Валда, ні Жако не були одружені, а тут закохалися один в одного відразу. Тепер вони завжди разом і цілий день сидять поруч.

“Я люблю його», – каже Валда в інтерв’ю журналу Дейлі Мейл. “Він дуже подобається мені, і якщо він помре раніше, я не зможу жити без нього». Між закоханими є значна різниця у віці: Жако 66 і він на 40 років молодший Валди, але для них це не має значення.

«Я закохався в Валду в той самий момент, як побачив її, я знаю, що вона набагато старша за мене, але це не має значення, тому, що я по-справжньому щасливий з нею», – говорить Жако. Лікарі, однак, не рекомендують парі одружитися і переїжджати куди-небудь. Волонтери хочуть допомогти літній парі здійснити їхню мрію.

Вони дізналися у Валди і Жако окремо чого б їм хотілося. Обидва вони відповіли, що хотіли б одружитися і жити в маленькому будиночку. Звичайно, в будинку престарілих не змогли б здійснити їхні мрії, але вони пішли назустріч і влаштували закоханим заручини.

Церемонія була видовищною: пара пообіцяла завжди бути вірними один одному перед ста п’ятдесятьма гостями і обмінялася обручками. Після цього вони скріпили клятву вірності пристрасним поцілунком. Свято завершили жива музика, чотириярусний торт і безліч квітів, але нічого не було прекрасніше, ніж сама пара: Валда йшла по проходу в м’якій сірій сукні і перлах, а Жако був в костюмі і краватці.

«Я знаю, що цього не станеться, але мені б дуже хотілося мати можливість доглядати за Жако, прати йому сорочки, готувати їжу», – сказала Валда. Вони вірять, що їх заручення – крок до майбутнього щасливого життя. Коли я прочитала цю новину, я подумала про тих подружжях, які не так цінують один одного, витрачають час на конфлікти і не вірять в майбутнє щасливе життя.

Related posts

Leave a Comment