Саморозвиток та успіх

Візуалізація бажань існує або збича мрій – це маячня

Добрий день, дорогі домосіди! Що ж таке візуалізація бажань? З психологічної “дзвіниці” це явище бачиться в щільному тумані і представляється мало вивченим. Далеко не кожен психолог без усіляких еківоків погодиться, що візуалізація бажань існує. Дехто з фахівців відкрито заявляє про значну її користь, підтверджуючи свої слова практичними прикладами.

Але у них знаходиться чимало опонентів, які наполягають на тому, що феномен візуалізації не доведений і відверто антинауковий. Нинішній рівень наукового розвитку не дає можливості як спростувати, так і підтвердити точку зору сторін. Безперечним є лише одне – цей красивий і трохи загадковий термін давненько влаштувався в нашому словниковому запасі, і використовується в побуті, літературі та кінематографі, засобах масової інформації.

Не дивно, що подібна популярність візуалізації не могла не привернути уваги так званих психологічних кіл. Що ж, давайте спробуємо з’ясувати, як на це поняття дивляться сучасні психологи (вірніше, та їх частина, яка визнає за візуалізацією право на існування). Отже, приступимо.

Хтось більше, хтось менше, але кожен з нас про щось мріє. Деякі з нас намагаються втілити свої мрії в життя хоча б потроху, інші згадують про них лише час від часу і майже впевнені, що мрії так і залишаться мріями. З деяких пір до наших вух досить часто доносяться новини про методику візуалізації, яка дозволяє досягти бажаного, беручи на озброєння лише потенціал нашої свідомості і безмежну силу Всесвіту.

Навіть скептики до мозку кісток, які не довіряють нічому, крім того, що можуть побачити і помацати, усвідомлюють, що можливості і глибини людського розуму є воістину гігантськими і не до кінця вивченими. Думатися, ні для кого вже не є секретом, що людина – це частинка Всесвіту, і тому зовсім не зайвим буде хоч трохи скористатися необмеженим запасом її «палива». В цьому і полягає метод візуалізації, який, завдяки безлічі позитивних результатів, набуває все зростаючу популярність.

Візуалізація бажань…

головне, що від вас вимагається – це гранично точно сформульована мета. Дана рекомендація потребує серйозного ставлення до себе, адже ви не хочете розчаруватися в отриманому результаті. А розчарування приходить тоді, коли» розкручені ” нами бажання не відповідають реальним прагненням.

Іншими словами, бажання наші стають схожими на бродячих кішок. Не дозволяйте своєму розуму розпорошуватися і» брати в кільце ” кілька планів. Сконцентруйтеся на одній меті.

По закінченні часу ви можете приступити до вирішення наступних завдань. Почніть з головного, тобто з того, що допоможе вам досягти позитивної динаміки. У візуалізації не обійтися без деяких прийомів медитації, що вимагають очистити свідомість від ментального сміттєзбірника.

Значить, для регулярних занять потрібно обзавестися місцем, де хоч на якийсь час ви зможете залишатися наодинці з самим собою. Влаштуйтеся зручніше і розслабтеся, а потім постарайтеся зосередитися на поставленій меті, намалювавши в своїй уяві ясну картину того, що вона вже досягнута. Приміром, якщо ви мрієте про кар’єрний ріст і точно знаєте, яку посаду вам хотілося б зайняти, максимально чітко уявіть кабінет, робочий стіл, крісло і себе, що сидить в ньому.

Але недостатньо просто розташуватися в зручному кріслі, потрібно уявити виконання вами всіх передбачених для цієї посади функцій. Візуалізація бажань і методика візуалізації заснована на тому, що наша підсвідомість не здатна розділяти ситуації на реальні і вигадані. Візуалізація бажань передбачає виразне програмування підсвідомості на конкретну мету, потім включаються його фантастичні можливості, і шляхи до досягнення бажаного стають більш зрозумілими.

Мрія здійсниться настільки швидко, наскільки ясно представляється мета і як часто проводяться заняття. Але..

. існують два неодмінних умови. По-перше, потрібно вірити в те, що ви робите, і тоді Творець неба, землі і всього, що наповнює її, забезпечить вас всім необхідним для виконання вашої мрії.

По-друге, не слід забувати про те, що для втілення в життя будь-яких планів потрібно докласти чимало зусиль і як слід попітніти. Згадайте молодого поміщика з фільму»Формула любові”. Він був шалено закоханий в античну статую молодої жінки і навідувався до неї кожен Божий день.

Що він уявляв, дивлячись на красиве кам’яне обличчя і фігуру, відомо тільки йому і Всевишньому, але те, що сталося потім, цілком можна назвати дивом. Хлопець щиро вірив у можливості візуалізації і стрімголов помчав за графом Каліостро. Дивним є те, що граф, відомий авантюрист і цинік, сам того не підозрюючи, привіз поміщику його мрію, але вже втілену в прекрасну живу дівчину.

Наостанок можна звернутися до безпристрасної логіки. Чи може візуалізація бажань завдати людині будь-якої шкоди? Навряд. А чи може допомогти в розумінні життєвих цілей і їх постановці? Однозначно, так.

Візуалізація бажань існує. Збувши мрій існує. 😋 Бажаємо вам удачі!Підписуйтесь на канал”сусід-домосід”.

Попереду вас чекає маса корисної інформації для дому та сім’ї. © Сусід-Домосід 2020. Всі права захищені.
Вам сподобалися ці поради? Поставте лайк, оцініть нашу працю.

Related posts

Leave a Comment