Саморозвиток та успіх

Розкриваємо самообман: чому твої цілі недосяжні?

Останнім часом серед активної частини населення Я все частіше бачу спрямованість людей до досягнення цілей. Я бачу, як багато книг і статей стало на цю тему, бачу як багато з’явилося хороших тренінгів, технологій та інструментів досягнення цілей. А скільки стало зручних сервісів і додатків! Все сприяє тому, щоб цілі були досягнуті.

Але як показує статистика, лише 3-5% людей досягають дійсно значущих результатів. Здавалося б: чому так відбувається?! Парадокс, не інакше. Але якщо розібратися в питанні досконально, то можна виділити три кити, на яких «все тримається».

Наявність “своєї” цілі є такої мети, від уяви досягнення якої Ви відчуваєте внутрішнє хвилювання, наснагу. ОСОЗНАННОСТЬВ кожній дії, в кожному моменті ви ясно віддаєте собі звіт: що ви зараз робите і для чого. Ви засинаєте з мріями, прокидаєтеся з цілями.

Кожен крок, кожна дія веде вас з поточної точки до вашої мрії. ЕНЕРГІЯІ якщо з першими двома “китами” у вас все в нормі, то енергія у вас бути повинна. Тобто якщо у вас є мета, яка вас надихає, ви чітко розумієте, де ви зараз перебуваєте і який шлях вам потрібно виконати, то залишається тільки одне – йти до своєї мрії.

І тут як не можна до речі буде фраза Томаса Карлейля: “людина з ясною метою буде просуватися навіть по найважчій дорозі. Людина ж без будь-якої мети не просунеться і по самій гладкій..

. ». Ах так, дуже вигідно бути оптимістом на шляху досягнення мети.

Ось, наприклад, американський винахідник Томас Едісон говорив так: “я не терпів поразок. Я просто знайшов 10000 способів, які не працюють”. Отже, щоб краще себе зрозуміти і відповісти на питання: “якщо у вас Мета в житті?”, давайте поміркуємо ось про що.

Які питання ви найчастіше собі задаєте?У людини з метою відпадають питання з розряду «» що мені робити «або» навіщо це робити«, а з’являються питання, що починаються зі слова»як…

“…

Що ви бачите навколо: можливості або проблеми?Все життя вибудовується в ланцюжок осмислених дій і можливостей коли у людини є мета і він тримає курс на її досягнення. Адже ще Пауло Коельо вустами героїв роману “Алхімік«говорив нам:” на цій планеті існує одна велика істина: незалежно від того, ким ти є і що ти робиш..

. коли ти по-справжньому чогось бажаєш..

. ти досягнеш цього. Адже таке бажання зародилося в душі Всесвіту.

.. і весь Всесвіт буде сприяти тому, щоб бажання твоє збулося».

Ну і найголовніше питання: Чи є у вас енергія?Це, по суті, експрес-тест. Енергія у людини є тільки в тому випадку, коли у нього є надихаюча мета і він знаходиться на усвідомленому шляху її досягнення. Якщо ж енергії у вас немає, то, швидше за все, ви реалізуєте в житті не свої цілі.
І якщо це вас не влаштовує, то Вам безумовно потрібно знайти свою мету в житті і рухатися до неї в щастя і радості!

Related posts

Leave a Comment