Саморозвиток та успіх

Всього одне магічне слово, здатне дуже швидко змінити все у Вашому житті на краще

Для початку нагадаю основний механізм формування реальності. У кожному моменті тут і зараз ви своїм станом і фокусом уваги створюєте події свого життя на найближче майбутнє. Тобто перебуваючи зараз в зневірі, ви створюєте ситуації, які будуть ввергати вас в зневіру завтра і післязавтра.

А радіючи і сміючись, ви створюєте чергові приводи для радості незабаром. Отже, яке одне слово може допомогти виправити будь-які нерівності у Вашому житті?ДОСТАТНОВ більшості випадків кожна людина прямо зараз не піддається загрозі життю, або ще щось подібне страшне з ним не відбувається. Як правило, якщо вгамувати тривожні думки про те, що і кому ви повинні, то прямо тут і зараз вам всього достатньо.

Конкретно в цьому моменті, наприклад, я сита, здорова, у мене є затишне житло, знання, інтернет, продукти в холодильнику, приємні думки і чиста постілка. Якщо прямо зараз мучить фізична або душевний біль, тут є свої нюанси і окрема велика розмова, але зараз не про такі випадки. Якщо в кожному моменті ви будете фокусуватися на стані «прямо зараз у мене все добре і мені всього достатньо», то вже через пару днів реальність піднесе дивовижні сюрпризи.

Наприклад, сама собою вирішиться якась проблема. Або подарунок отримаєте, або несподівані гроші прийдуть. Сенс такий: фокусуючись на тому, що ви задоволені і Вам всього достатньо, ви створюєте своє майбутнє, в якому ви задоволені і Вам всього достатньо.

Збільшуйте запити потроху, і на них теж буде достатньо ресурсів. Якось само собою все почне складатися вдало: вам почнуть приходити в голову нові ідеї, будуть відкриватися різні можливості. Головне хапати і діяти) до чого ж цікаво і чудово все тут влаштовано! Обпечжжжаю жити) а ви?) 💗 💗 💗 💗 💗 💗 💗 💗 💗 Ставте лайк, якщо було корисно.

Підписуйтесь на мій канал Таня знає, тут суцільна користь. Автор-Тетяна Гончарова, консультант з щастя, автор книги “29 кроків до щастя”, для запису на консультацію пишіть на t. a.
goncharova@mail. ru

Related posts

Leave a Comment