Психологія та настрій

Депресія після відносин: думки беруть верх над розумом

Доброго часу доби, дорогі читачі. Хочу розглянути одну з найбільш глобальних тем – депресія, яка з’являється у більшості людей після втрати відносин. Так чи інакше, вона наздоганяє в основному люблячих людей і вразливих.

В голові втрачається сенс життя, в очах з’являється туман і вуха перестають чути. Цей період потрібно обходити стороною, тому що кожен день йде в порожню з тієї причини, що ми перестаємо жити і перетворюємося в мертвих всередині. Давайте розберемося з можливими причинами виникнення депресії.

Невпевненість в себеПосле того, як відносини закінчилися не важливо з якої причини, з’являється боязнь залишитися одному. Таке явище наздоганяє через те, що ми не впевнені в своїх силах рухатися далі самостійно, всупереч своїм гарячим почуттям з минулого. У відносинах була і підтримка, і допомога, яких не вистачає кожній людині в наш час, а без них від коханої людини как-будто втрачаєш всі свої сили і ресурси, після чого думки починають зжирати твій розум.

Багато хто починає швидко шукати інші відносини, щоб не залишатися в такому стані протягом тривалого часу, але це вже не дії розуму. В такому випадку відсутня любов до себе і присутнє бажання отримати підтримку, увагу та інше, що приносить нам задоволення, але ні до чого хорошого це не призведе. Необхідно полюбити себе обов’язково, щоб на очах не було рожевих окулярів і розуміти те, що це не останні відносини, потрібно пережити період розлуки і з часом “своє” саме прийде.

Кращі відносини-це ті, які з’явилися спонтанно без будь-яких планів, просто самі по собі. Відносини не потрібно шукати і не потрібно чекати, бажано плисти за течією і займатися своїми справами, саморозвитком. Моніторинг колишнього человекамногіе люди після розриву відносин буквально відразу ж, моментом, починають гортати всі можливі соц.

мережі, дивитися на фотографії, перевіряти історії, чим займається, де знаходиться, з ким проводить час та інше. Це одна з найголовніших помилок поведінки людини, душа якого зазнала шкоди. Такими діями ви не забудете людини, будуть постійно спливати всі хороші моменти з ним, все те, що ви робили разом і кайфували.

Так чи інакше, забути людину-означає Не думати про нього, а не гортати його профілі і крутити його у себе в голові. Ваш розум відключається повністю і втрачається самоповага до себе. Якщо так сталося, що вам не доводиться бути разом далі, значить, так потрібно.

Земля кругла, якщо судилося буде-зустрінетеся знову. Відсутність планів на деньмислі людини починають зжирати розум і все душевний стан через те, що занадто часу дається мозку думати про те, про що не треба. Це ознака того, що ви без планів проводите свій день, не знаєте чим себе зайняти.

Згадайте, скільки часу ви приділяли своїм друзям і близьким, коли були у відносинах – напевно мало, в порівнянні з тим, що було до відносин. Я вважаю, що відмінна можливість почати зустрічі з тими людьми, з якими ви урізали спільне проведення часу дуже різко і, можливо, на тривалий час. Згадайте, скільки часу ви приділяли своїм хобі та розвагам? Можливо, також менше того, що було до відносин.

Раджу день свій планувати і розважати себе будь-якими способами, займати себе чим завгодно, але тільки не просиджуванням своєї дупи будинку, думаючи тільки про відносини і як жити далі. Душевний біль охолоне, коли голова буде забита іншими справами. Аналіз своїх дій у ставленняхтакож, частим випадком є аналіз своїх дій, які, можливо, призвели до розлуки.

Це самий марний аналіз. Який сенс думати про те, що було зроблено і чого вже не повернути? Накручувати себе все більше і більше, то тільки крім вас гірше нікому не стане. Не гризіть себе всередині, не варто це того.

Не потрібно думати про те, що якби я подумав і зробив ось так, а не так, як вчинив, то могло б бути все інакше, а не так, що вийшло насправді-маячня!Ви зробили так, як хотіли зробити спочатку. Побачили наслідки-зробіть висновок на майбутнє, це досвід, а він будується на помилках, а без помилок немає нічого в цьому житті. Взагалі подумайте, може бути, вами користувалися у відносинах, а ви цього не помічали.

Боязнь нових отношенійвот що-що, але людей, які бояться почати відносини з іншою людиною з тієї причини, що з ними вчинять також, як і колишні, я взагалі не розумію. Всі люди різні, виховані по-різному, погляди на життя різні і багато іншого. Кожна людина унікальна.

І судити всіх за своїм минулим-це неправильне рішення. Може бути, людина, яка захоче відносин з вами, буде тим самим, посланим долею на створення сім’ї. Єдине, що я можу сказати – не тримайте у себе людей просто так, які хочуть бути з вами, але не викликають у вас ніяких почуттів, емоцій до нього.

Таке буває, як правило: кого любимо ми, не люблять нас; хто хоче бути з нами, не потрібні нам, на превеликий жаль. Не витрачайте ні свій час, ні чуже. Всі хочуть бути щасливими і мати нормальні не токсичні відносини.

Бажання повернути всеНи для нікого не секрет, що любляча людина, яка отримала великий душевний шкоди після розлуки, бажає все повернути. В такому випадку задумайтеся через що ви втратили один одного. Якщо проблема у вашому вчинку, а потім ви почали шкодувати про зроблене – питання теж, спірне, бо людина, яка отримала від вас шкоди, запам’ятає це, і навряд чи вийде щось виправити.

Якщо від вас відмовилися і ви хочете все повернути, проявити неймовірну увагу і прийняти роль “маятника” – дуже велика дурість. Чи не муляйте очі коханій людині, якщо від вас відмовилися. В його очах ви будете виглядати тільки приниженим, жалюгідним людиною, яка не поважає сам себе і показує те, що розум нижче почуттів, а це загрожує.

Поважайте в першу чергу себе і свій час, свої сили, які віддали відносинам і що отримали наяву. І пам’ятайте, дати другий шанс людині = дати другий шанс собі, бути знову обдуреним і підданим втраті. Підіб’ємо підсумкитаким чином, хочу коротко сказати: всі ми люди, всі ранимі і страждає найбільше той, хто вміє любити і віддав усього себе у відносинах, хто поставив розум на друге місце, а почуття – на перше.

Ніхто не винен в тому, що вас не любили так, як любили ви, тому що кожна людина сприймає це по-різному, виховані по-різному та інше. Все повернеться бумерангом, в порожнечу нічого не буде зроблено. Почніть любити себе, поважати себе.

Тільки після цього навколо вас будуть перебувати гідні люди. Всі ваші негативні думки завдають шкоди тільки вам, нікому більше. Не витрачайте на це час, відносин ще буде дуже багато і щастя обов’язково знайдеться.

Не бійтеся нових знайомств, тільки не починайте їх, якщо не впевнені в тому, що це дійсно потрібно вам. Не давайте людям другого шансу, якщо вони вчинили з вами так один раз, значить, надійдуть і інший. Тому що вони дозволили собі це зробити по відношенню до вас, незважаючи на те, що ви хорошого для них зробили.

Завжди тримайте межу між розумом і почуттями. Це дуже важливо. Якщо сподобалася стаття, постав лайк ❤️ і підпишись.
Бажаю всім щастя і яскравої любові, адже це так прекрасно. ☝🏻 😻

Related posts

Leave a Comment