Психологія та настрій

Чому тебе кидають хлопці?

Мене буквально таки розірвало днями від коментарів дівчат. Я так часто кажу що чоловіки повинні, надходять невірно. Що від них потрібно йти, але сьогодні хочу підняти тему дівчат.

Почитавши коментарі різних дам, Я буквально таки надихнулася написати статтю”світ скривджених брошенок”. Вибачте відразу якщо хтось побачив себе і образився. А якщо ти побачила себе і вирішила, щось змінити, тоді це круто і я тут не даремно пишу.

Наведу нижче кілька прикладів коментарів – що значить всі люди різні??Який місяць, який рік? Якщо чоловік зміг прожити без мене тиждень або два…

ну вже вибачте, не настільки сильні його почуття.. Я наприклад якщо люблю, то мені важко день без людини прожити, як так не почути Його голос і не побачити його.

.. – Тиждень, для любові – це вічність! Зміг без тебе більше, значить і ти зможеш без нього тепер завжди!Знаєте чому вам сумно і складно прожити без нього тиждень??? Тому що свого життя 0.

Ви розчинилися в своєму партнері. Можливо у вас є робота, якісь захоплення, але якщо ви сидите і думаєте про своє благовірне цілими днями, то ви липка, залежна жінка. Підсумок цих відносин = абсолютний крах.

І настане він тоді, коли ви з’їсте жити разом. Жінка розчиниться остаточно, а чоловік буде задушений її увагою. Нудьгувати в розлуці це нормальний процес, чекати зустрічі, мріяти і передчувати.

Це класно! З цього і будується романтика! – Я не згодна. я вважаю, якщо полюбив то треба говорити про це і тихо і голосно. Так.

треба брати паузи, це дуже добре, але нагадувати чоловікові, про любов, підігрівати бажання і інтерес треба постійно, адже в цьому сенс отношенійкогда-то я теж була такою наївною і думала що потрібно говорити про свої почуття. Бути щирою і звичайно ж в цьому сенс любові. Ні! НЕ в цьому! Ви можете відповісти на любов, а не говорити про неї.

Ви можете перебувати у відносинах і любити його всім серцем, але непотрібно говорити йому про це! Показуйте це емоціями, коли ви удвох. Проявляйте свою сексуальність, турботу, тепло, але не кидайтеся на шию зі своєю любов’ю. У жінці чоловік цінує загадку і недосяжність.

Чоловікові цікава жінка, яка до кінця не розкрилася перед ним! Є люди які прожили разом по 50 років у шлюбі і чоловік любить дружину і до сих пір ще не розгадав всі її загадки. В цьому то і полягає краса цієї жінки. І любов чоловіча вона будується саме так! Цінність жінки безпосередньо залежить від її недоступності.

– А навіщо повертати того, хто хоче піти або пішов? Сенс? Зрадивши раз, буде зраджувати. Хочу відразу сказати, що в статті не було ні слова про те що хтось когось зрадив. Власне, краса в очах дивиться або у кого що болить.

Є ситуації в нормальному житті, у дорослих людей так відбувається зазвичай, коли вони обопільно вирішили розійтися наприклад. Або був складний період, де не вистачало часу ще й думати про відносини проблемних. Найчастіше в такий момент один з партнерів йде.

Чи не тому що не любить, а по тому що йому отже важко, а ви і відносини ці ще велика тягар. А якщо ви даруєте тільки позитивні емоції, то від вас не підуть. Другий момент, припиніть мислити вузько, хтось хоче повернути партнера, хтось ні.

Це вибір кожного! І ми не маємо права вирішувати за нього. Я лише допомагаю зробити це правильно, гідно. Щоб не ви в соплях повзали у нього в колінах, а він пошкодував вас і прийняв.

Я вчу вас бути гідною-ніхто нікуди не повернеться. Якщо все зруйнували, розвалили, рознесли, повернення це як танці на руїнах, смішно і неможливо, хоч ігнор, хоч не ігнор. – Суцільні маніпуляції.

Не стану маніпулювати чоловіком, але і так само не хочу, щоб маніпулювали мною – а як ви можете змусити людину вибачатися якщо він не хоче? Це прям фантастика якась. І що вам дадуть не щирі вибачення?Чет колишній не повернувся, хоча не писала і не дзвонила. Так що якщо не хоче, то хоч холодильником стань.

І подібних коментарів сотні. Мені шалено сумно що стільки скептиків диванних живе серед нас. А всі знаєте чому? Тому що ми прочитали статтю і доклали її на своє “життя брошенки” і думаємо що нічого не зміниться, як би ти не старалася.

Звичайно! Не зміниться! Згодна!!! А що повинно зміниться якщо ви весь час їдете за одним сценарієм, що вас кидають, зраджують, обманюють і змінюють на інших? Що зміниться?! Нічого! Тому що ви нічого не робите, невже складно довіритися людям, які присвятили все життя психології. Розібрали людей по частинах і знають як влаштовані чоловіки і жінки. Невже складно довіритися??? Страшно? Розумію.

Але чого ви боїтеся? Ви нічого не втратите, що так вас кидають все, що так навіть якщо не вийде ви все одно в тому ж результаті що і раніше??? Чого боятися? Чи не корову програєш, як сказала б моя бабуся. Для вас відомі великі уми світу написали план щодо поліпшення життя, але ви продовжуєте тонути в своєму болоті і говорити що це не працює і це маячня все. Ви вважаєте великих психологів ідіотами? Що вони нічого не розуміють в психології і людях???? Такі автори як я на блюдечку підносять вам коротку інформацію, що потрібно робити, що б ви не витрачали час на читання книг.

Але вам все одно мало! Що потрібно зробити? Затягнути вас за вуха????? Більшість людей, які входять до лав “скривджених брошенок” одні не тому що вони погані, а тому що неначитані, неписьменні. Простіше кажучи від власної дурості”я розумніший за всіх і сама все знаю” друзі, поки ви не візьмете себе в руки і не почнете щось робити, нічого не зміниться. Ви все життя їдете на цьому велосипеді задом на перед і вас все кидають, зраджують, принижують і т.

д. може пора перевернутися передом і змінити курс життя???Може вистачити жити жертвою???? Запам’ятайте, поки ви погоджуєтеся з цими коментарями і вважаєте, що потрібно любити всупереч і кричати на кожному кроці, відкривати своє серце і падати в обійми. Маніпулювати не можна, потрібно бути зручною, у Вашому житті не зміниться нічого.

Ви назавжди залишитеся в світі скривджених БРОШЕНОК. Допоможи розвитку каналу, постав лайк. Дякую тобі заздалегідь! ❤️ ❤️ Я пробачила йому зраду і допустила найголовнішу помилку.

Чим це чревата не могла забути пів року. Почала робити цю практику і змінилося життя. На його місце прийшов інший-прекрасний мужчінамужчіни самі мстиві створення як уникнути чоловічої помсти!Щоб люди до тебе тягнулися потрібно вміти віддавати себе.
Покроковий план, як це робити

Related posts

Leave a Comment