Розробки та інновації

Як Роскосмос не зміг знайти радянський човник

Про самого Дмитра Олеговича люди близькі з ним знайомі говорять швидше хороше, називаючи його більш заручником обставин ніж винуватців усіх бід Роскосмосу. У той же час, Дмитру Олеговичу трапляється потрапляти в ситуації, які інакше ніж безглуздими і не назвеш. Всі ми пам’ятаємо, як наш персонаж називав багаторазові ракети збитковими іграшками, а буквально через рік вже обіцяв побудувати свій власний носій з багаторазовими ступенями.

Жарт про батути і зовсім стала світовим мемом, який з нагоди успішного запуску відтворив сам Ілон Маск, до слова захоплюється російською культурою. А тепер ми розповімо як Дмитро Олегович хотів купити Буран. Але не зміг оскільки не знайшов його власника.

один з буранів в німецькому музееКак відомо в СРСР космічна галузь дурницями не займалася-всі космічні проекти розроблялися під конкретні завдання, а громадськість дізнавалася про досягнення тільки за фактом їх звершення. Програма ” Буран-енергія “стала перлиною всієї радянської програми спеціально для якої була розроблена надважка ракета Енергія і космічний човник” Буран ” як дві краплі схожий на американський SpaceShuttle. Всього було закладено п’ять човників.

Як ми знаємо. один з них літав у космос, а інші зачепили були в різному ступені готовності від (50-98%). Частина цих заділів розійшлася по музеях при тому за копійки, а деяка кількість залишилася припадає пилом в ангарах степів Байконуру.

1 of 3іменно цей Буран спробував визволити з чіпких рук казахів товариш Рогозін. За словами Рогозіна, за підсумками його кропіткої роботи він не зумів знайти власника човника і угода за підсумком зірвалася. Зрозуміло, ми не можемо залишити Дмитра Олеговича в Беї і шляхом нескладного пошуку встановлюємо хто зараз володіє Бураном.

Бураном 1. 02 володіє фірма “Аеліта”, яка пару років тому намагалася продати його німцям, але зробити це не аби як, а на додачу до макету. Німцям макет був не потрібен і угода зірвалася, а сама “Аеліта” так і не змогла знайти музей, який готовий був викласти за корабель $12 млн.

до слова, в 2019 МО РФ по клацанню пальців знайшла власників човника, але їм відповіли, що при всій повазі, доля корабля вже вирішена і він буде експлуатуватися в місцевих технопарках. І ось з цієї банальної і вже навіть не космічної, а навколокосмічсекой історії напрошується простий висновок – а вся наша космічна корпорація не може зробити таких простих речей, то як же вона будує нові кораблі і ракети? Так і будує, мабуть. Місячна програма США Artemis буде закританове серце SSJ Двигун ПД-8Як-130 – кращий в міредорогі друзі, нам дуже важлива ваша підтримка-підписуйтеся на канал, ставте палець вгору.
Вам не складно, а нам приємно ☺

Related posts

Leave a Comment