Розробки та інновації

Які технології прийдуть на зміну ракетним двигунам

Для вирішення регулярних космічних завдань, були створені багатоступінчасті ракети носії. При цьому швидкість, яка буде перевищувати питомий імпульс в десятки разів, недосяжна. Це означає, що немає прогресу на поточних технологіях.

Ілон Маск спробував зробити крок вперед і створив повертаються ступені ракет носіїв, що багато в чому послужило прогресом. Сьогодні це приділ хімічних ракетних двигунів. Сьогоднішні ракетні двигуни, що працюють на кисні і водні, тільки досягають питомого імпульсу.

Але мета збільшити швидкість закінчення робочого тіла, так і залишається не підкореною. Потрібно розуміти, що такої потужності ракетні двигуни не здатні досягти ніколи. Основна альтернатива, це ядерні технології, якими зі зрозумілих і об’єктивних причин не дають зрушити з місця.

Їх імпульс буде величезним і здатний вирішити численні завдання. Але з такими технологіями, ми легко зможемо подорожувати по Сонячній системі, витрачаючи на це не так багато часу. Це єдиний шлях, до міжзоряних перельотів.

Спочатку необхідно освоїтися в своїй системі, а для цього є всі шанси. У найближчі роки, наука здатна наблизитися до такого успіху. Термоядерний двигун це єдиний реальний шлях до успіху.

Тим більше, що є надія, що міжзоряний простір не порожній, і ми зможемо в ньому відшукати так необхідну енергію для подальших подорожей з більшою швидкістю. Найсумніше, що наша країна на чолі з Роскосмосом, йдуть шляхом технологій, які себе вже давно зжили, вкладаючи туди величезні кошти і ресурси, втрачаючи дорогоцінний час. Адже питома імпульс такого двигуна може скласти більше двадцяти хв.
м / с, що дозволить нам наблизитися до швидкості світла. На таких швидкостях, ми здатні прорахувати всі ризики. Підписуйтесь і ставте палець вгору-Зона-51

Related posts

Leave a Comment