Хатні улюбленці

7 цікавих доказів, що кішка “прив’язалася” до господарів

З появою кішки в житті людини, в будинку змінюється багато: з’являється когтеточка, лоток, іноді і шерсть на підлозі! Але разом з цими елементами приходить любов і дружба. Кішка обов’язково вибирає собі одного-єдиного господаря, за яким і стане слідувати завжди і скрізь. Проявляти свою повагу і особливе ставлення вона може по-різному.

Людині ж не завжди вдається розпізнати ці своєрідні знаки, так давайте навчимося це робити!7. Пошаніеякщо кіт відверто демонструє повагу до ваших звичок, повірте, він прив’язаний до вас сильніше, ніж до решти членів сім’ї. Сидить і чекає, поки господар прокинеться, щоб потім нявкнути в стилі ” їсти хочу!».

Кіт вже встиг переконатися в тому, що сонливий господар — злий і шкідливий, тому обов’язково надає можливість додивитися сни. Чи не лізе лащитися, поки ви читаєте? Знає, що вас це дратує, тому терпляче чекає. Таке повагу може проявляти тільки дбайливе істота.

6. Одноголосіекошка може переживати за свого улюбленого господаря. Знаючи, наприклад, що він весь час спізнюється, пухнаста улюблениця може постаратися вчасно або трохи раніше розбудити.

Як вони це роблять? Звички творять чудеса! Помітивши вашу забудькуватість, може нагадати про ключі, скинувши їх лапкою зі столу акурат, коли ви вже взуваєтеся. Ви по дому в пошуках документів, а вона слідом, заглядаючи у всілякі ящики. Почуття одноголосності варто розцінювати, як особливу прихильність.

5. Діалоги поділитися враженнями варто розглядати, як виняткову любов. Ви приходите додому, а тут кіт, який нявкає так, як ніби розповідає про минулий день.

Він іноді і збігає до миски з вимогою поїсти, але все одно супроводжує вас з кімнати в кімнату, розповідаючи захоплюючу історію. Зворушливо і мило, проте кішці обов’язково необхідна відповідна реакція! Задавайте питання, відповідайте на» мяу”, розважайтеся. Такий нестандартний діалог тільки сблизит4.

ДовериеЕсли кіт активно виконує всі ваші прохання і команди-вважайте, що ви у нього єдиний і неповторний, та ще й на все життя! Прийшли гості, і господар такий суворим тоном на кота «йди в іншу кімнату», а той розгортається і таки йде. Бувало? Вже накрили стіл, але треба відійти в іншу кімнату, тому: “Барсик, не лізь на стіл, прийду-перевірю!». І сидить Барс недалеко від вкусняшок, і активно робить вигляд, що впритул їх не помічає.

Ось ця довіра, – беззастережна довіра!3. Захистакоти можуть проявляти нервозність, сидячи на руках у полюбився людини. Йому так добре і затишно, а тут хтось сторонній руки свої тягне-кусь тобі у відповідь! Кішка може прокинутися від того, що на її улюбленого двоногого хтось підвищив голос-і тоді встане і піде розбиратися — цапне нишком або нападе зверху.

Це щоб не повадно було. Захищати коти можуть і поглядом-пильний, осудливий, пронизливий такий!Неначе, кіт прицільно псує карму кривдникові свого коханого. 2.

Попередження може попереджати і кликати тоді, коли помітив проблему. Припустимо, з раковини переливається вода, а господар нічого не чує. Тоді кішка спочатку приверне до себе увагу, а потім стане активно кликати недбайливого за собою.

І таки приведе туди, де є дірка. Але знову-таки, покликати за собою вона зможе тільки того, хто стовідсотково зрозуміє її, хто знає, що пухнаста улюблениця «постійно» Так себе не веде. Не того, хто відмахнеться рукою.

А справжнього господаря і друга!1. Солідарністьякщо кішка солідарна з вами з багатьох питань, то цінуйте її. З такою і дитини можна залишити, і ворогів не боятися.

Як вона може проявляти це почуття? Та дуже просто! Наприклад, ви погано реагуєте на певну людину, кішка це відчуває. Вся справа в тому, що у котячих сильно розвинена інтуїція і «зчитування емоцій». При наступній зустрічі з» ворогом”, кішка демонстративно відвернеться від супостата.
Або зіпсує його тапкам репутацію! 🖐 Ставте лайк, Підписуйтесь і діліться публікацією в соціальних мережах, щоб підтримати розвиток каналу.

Related posts

Leave a Comment