Хатні улюбленці

7 здібностей котів, які допомагають їм виживати на вулиці

Бездомним може стати і породистий кіт, і безпородний, від цієї долі не застрахований ніхто. Тільки природний відбір ніхто не відміняв: якщо кіт не буде боротися за своє існування, то і вижити у нього не вийде. Але, як ви розумієте, у котів особливе ставлення до власної персони.

І це навіть не гордість, а, скоріше, повага до себе самого. Ну опинився на вулиці, так що ж тепер сумувати?7. Відмінний слух у котів не просто відмінний, він-найтонший.

Чисто для довідки: якщо в 15-20 метрах від кота, під глибоким шаром снігу, раптом зашебуршить гризун, то він його почує. Поживна і білкова Провізія, між іншим. Може бути ви помічали, як вуха котів мимоволі ворушаться? Ліве вухо може ворушитися тоді, коли праве ворушиться в протилежному напрямку.

Вони роблять це незалежно один від одного, що допомагає відстежувати потенційну провізію. 1 of 26. Аналіз обстановкиета ж здатність дозволяє вуличним котам вчасно реагувати на небезпеку, що наближається.

Зачувши здалеку хода людини або собаки, пухнастий вмить злиться на дерево або постарається злитися з обстановкою. Це стосується і природних явищ. Коти чітко розпізнають вібрацію зливи, що наближається, тому завчасно шукають для себе безпечне місце.

Кішка проаналізує плюси укриття: це може бути підвал, водостічна труба, під’їзд або інший затишний куточок. 5. Міцний імунітетеслі кішка живе не тільки вже не одне покоління, то може позмагатися в імунітеті з самими завзятими спортсменами.

Схрещування генів, їх мутація, адаптація і більш швидка регенерація в результаті стають прекрасною бронею для будь-яких патогенних агентів. Ризик того, що вулична кішка підчепить якусь інфекцію занадто великий, але імунні клітини стоять на сторожі порядку, як вартові на підступах до стратегічного об’єкту. 1 of 2іммунітет вуличних котів агресивний, з цієї причини виживаність в несприятливих умовах настільки висока.

4. Чутливі лапикошачі подушечки “допомагають приховувати” кігті. Коли кіт бажає акуратно підкрастися до своєї здобичі, то його крок робиться особливо м’яким і беззвучним.

Потенційна Провізія навіть не запідозрить наближення хижака, зате кіт відчує своїми подушечками все. На них розташовано безліч нервових закінчень, завдяки яким кішка відчуває габарити їжі, її приблизний вага і ступінь небезпеки. Велику щура від полівки вона 100% відрізнить.

Відповідно, і висновки зробить про те, який саме метод полювання вибрати!3. Особистий метеозондКошки чуйно розпізнають наближення зими. Вони починають активніше полювати, щоб збільшити жировий прошарок.

Це допоможе їм деякий час обходиться меншою кількістю їжі, а, як відомо, зимовий раціон сильно обмежений. Друге, що роблять абсолютно всі вуличні кішки — це «включають енергозберігаючий режим», так менше витрачається енергії. А ще у них на лапках збільшується кількість хутра, розташованого між пальцями!1На лапках є рецептори, які беруть участь в регулюванні терморегуляції.

2. Розстановка пріоритетів у кішок така особливість: запахи структурувати, в залежності від розставлених пріоритетів. Так, якщо кішка голодна, то перше, що розпізнає її ніс — це запах їжі.

Якщо кішка не так давно стала мамою, то всі можливості її нюху сконцентруються на кошенятах. Вона зуміє зрозуміти, що хтось із них хворий тільки по запаху. Тоді саме цьому кошеняті буде приділено більше уваги, ніж іншим.

Якщо кіт вимагає “весілля«, то її вібриси налаштуються на пошук»дружини”. 1. Справжній гурманрецептори нюху підключені до рецепторів смаку.

Навіть якщо кішка харчується виключно з смітника, то ні в життя вона не з’їсть ту їжу, яка здатна буде їй нашкодити. З усього різноманіття об’єктів, котофей зуміє розпізнати найбезпечніші. Навіть власники домашніх кішок “перевіряють якість їжі” на своїх домашніх улюбленців, а кішка, яка бажає вижити, навряд чи здатна собі нашкодити! 🖐 Ставте лайк, Підписуйтесь і діліться публікацією в соціальних мережах, щоб підтримати розвиток каналу.

Related posts

Leave a Comment