Хатні улюбленці

8 порід кішок, які практично не линяють і не пахнуть

Пухнастих і ласкавих люблять всі. А ось заводити собі вихованця багато хто боїться по двох причин: або бояться, що в будинку буде стояти специфічний запах, або не бажають купатися в вовни. Але адже не все ж породи линяють і неприємно пахнуть! Повірте, для цього не доведеться стерилізувати бідну животинку.

Просто у них така фізіологія, що підходить чистюлям і алергікам. 8. Бурма 🇲 🇲 красу цієї породи багато в чому забезпечує коротка шерсть, дуже стійка до будь-яких видів забруднення.

Ось, як з гусака вода, так і з вовни бурми — бруд! Підшерсток відсутній у представників цієї породи, але самі ворсинки дуже м’які, за рахунок чого щільною стіною облягають тушку котофея. По суті, вони зливаються з тілом, імітуючи зміїну луску. При цьому охайність у тварини на сверхуровне.

7. Нібелунг 🇺 🇸 природа нагородила цих красенів напівдовгим кожухом. Причому, кожух, мабуть, закордонний, раз володіє такою якістю, як знижена ламкість.

Так велика половина сучасних дівчат віддала б будь-які гроші, тільки б селекціонери поділилися своїм секретом. І є у Нібелунгів ще одне помітне гідність — на їх вовни ніколи не утворюються ковтуни. Скарб, а не живність!6.

Бенгал 🇺 🇸 тут взагалі все ідеально: як тільки виростає підшерсток, кішка стає безпроблемною. Підшерсток спочатку стає набагато довше остьового волоса, а потім зникає зовсім. По факту, кіт зливається зі своєю фірмовою забарвленням і більше взагалі ніколи не вимагає до собі уваги.

Ні вичісувань, ні пуходерок, ні линьки! Ідеальний кіт, здатний самостійно потурбується питаннями справления потреби-так вже він звик надходити в дикій природі. 5. Бобтейл 🇷 🇺 цю плюшеве диво тільки здається дуже і дуже вовняним.

Насправді, у нього дуже щільний підшерсток, який оновлюється вкрай рідко. Якщо своєчасно звернути увагу на перші ковтуни, то можна пару раз провести гребінцем по шевелюрі і справа в капелюсі. Але найголовніше, що представники цієї породи вкрай педантичні в питаннях гігієни.

Ніколи і ні за що, бобтейл не сяде в брудний горщик. Можете ще й докірливого погляду спромогтися, якщо не приберете за собою сміття. 4.

Орієнтал 🇺 🇸 🏴 󠁧 󠁢 󠁥 󠁮 󠁧 󠁿ці англо-американські хлопці з характерною зовнішністю дуже невибагливі до своїм господарям у всім, що стосується догляду за шерстю. Короткі волоски особливо не напружують навіть тоді, коли падають на килим. Залишки від зачіски легко збираються пилососом.

Але Якщо вам і цього робити не хочеться, тоді щовечора проводите по шерстці спеціальної гумовою рукавичкою і ніяких проблем не буде. 3. Рекс 🏴 󠁧 󠁢 󠁥 󠁮 󠁧 󠁿незалежно від того, яким підвидом породи ви обзавелися — Корніш або девон, — з шерстю по всьому будинку проблем не буде.

Так, оновлення наявної кучерявої вовни настане в будь-якому випадку. Та тільки, в увазі відсутності остьових волосків, дана процедура буде виглядати точно також, як і сезонне випадання волосся у людини. Раз в кілька місяців кіт почне розвішувати невеликі гірлянди волосся, збирати які дуже легко.

Від вовни немає ніякого запаху!2. Російська блакитна 🇷 🇺 процес линьки у цих красунь уповільнений. Відмерлі волосся можна раз в тиждень збирати спеціальним пристосуванням і на цьому процедура догляду буде закінчена.

Шерсть залишає аристократичну тушку дуже скромними партіями, а на хвості відновлюється трохи довше, ніж скрізь. А ще представники цієї породи ніколи не мітять свою територію тими методами, які потім погано пахнуть. Природа заклала в них стерильність, їх не страшно пускати в будь-які установи.

1. Сфінкс 🇨 🇦 сфінкс в лідерах, само собою! Коти цієї породи просто не можуть линяти в зв’язку з відсутністю шерсті, як такої. Навіть якщо порода має невеликий велюровий підшерсток, проблем з линянням все одно не буде — підшерстку немає необхідності випадати і оновлюватися.
І другий очевидний плюс: навіть якщо сфінкс вимаже своє тільце, його можна без проблем протерти звичайною вологою ганчірочкою!Ніякого характерного запаху! 🖐 Ставте лайк, Підписуйтесь і діліться публікацією в соціальних мережах, щоб підтримати розвиток каналу.

Related posts

Leave a Comment