Хатні улюбленці

Йоркширський тер’єр: 8 цікавих фактів про англійську породу

Якими ми звикли бачити Йорків? Причесаних, миленьких, та ще й на руках який-небудь селебретіс! А в далекі часи таку живність можна було зустріти лише на задоволенні бідняків-і місця мало вони займають, і їдять небагато. Маленький розмір плюс неймовірна спритність зробили їх улюбленцями суспільства. Але сучасна людина навіть не здогадується про їхні справжні здібності цих маленьких в’юнів!8.

Малюк з професією цю красу частенько порівнюють з котами. Не тільки через мініатюрних розмірів, вони можуть балансувати на дуже тонких поверхнях. Правда, їм трохи не дістає граціозності, але в цілому це дуже схоже на поведінку кішок.

Однак котособаками їх стали називати аж ніяк не через цю здатність. Йорки є відмінними щуроловами. І порода раніше активно експлуатувалася в шахтах, де гризуни заважали нормальному робочому процесу.

1 of 3як бачите, назва цілком виправдано!7. Безстрашний звір і точкаСам Йорк впевнений в справедливості цього твердження. Ідеальним для хлопчика йорка стало б ім’я Наполеон.

Той теж думав, що розмір не має значення, ось і пішов він разом з ними на Росію. Як показала практика, дуже навіть даремно. Але наш герой відважно кидається на все, що вважатиме за потенційну загрозу для своїх господарів.

Навіть якщо перед ним виникне крейсер «Аврора», без тіні сумніву вибухне на нього гучним гавкотом. Ще й кидатися стане!1 of 3в душі ця істота себе вважає, як мінімум, тибетським мастифом. 6.

Маленькі провокаторидовгий час вважалося, що порода не агресивна. Ну-ну! Мало того, що ці дрібні та верткі особини часто є призвідниками скандалів, так ще на кожну особину доводиться індивідуальний подразник. Один йорк буде невтомно гавкати на гусеничку, що спускається з дерева, у іншого почнеться панічна атака при вигляді велосипеда.

І фобії можуть бути настільки унікальними, що власник Не відразу здогадається, від чого так незадоволений улюбленець. А він всього лише недолюблює запах меду. 5.

Без господаря нікуди!Малюк завжди буде відчувати себе вразливим, якщо поруч немає господаря. Тільки йому він довіряє в повною мірою і впевнений, що тільки він зуміє його захистити. Психіку собаки можна назвати стійкою, а ось зі стресостійкістю тут обов’язково будуть проблеми.

Незнайома людина або дитина — все, в наявності всі ознаки тривожності: від неспокійних перебіжок до тремтіння і нудоти. 1 of 2комунікабельность собачки зашкалює, як і відданість. 4.

В курсі всіх справлюбопитство і допитливість-це основні риси Йорків. Жодна дія господаря не пройде без участі вихованця. Чистиш картоплю – він стежить за маніпуляціями з дуже розумним виглядом.

Починаєш забивати цвях в стіну, прибіжить на шум. Тому варто акуратніше поводитися з усіма предметами побутової техніки, здатної завдати шкоди малюкові. Праски, електричні прилади-п’ятачок свій собака обов’язково суне, щоб розпізнати принцип роботи, а ветеринар їде довго!3.

»Унікальний чих ” Наш герой не вміє чхати. Точніше, сам процес вони здійснюють, тільки в зворотному порядку. Що відбувається з людиною під час чхання? Повітря з шумом вилітає з рота і носа, так? У цих чотириногих все навпаки – повітря з шумом втягується всередину! Медики називають цю процедуру зворотним чханням, але Якщо бути чесними, то звук дуже міцно нагадує хрюкання або задишку.

Не треба носитися в паніці, просто скажіть вихованцеві ” Будь здоровий!». 1 of 22. Шерстка вимагає догляду, шерсть у Йорків дуже своєрідна.

По-перше, вона близька по структурі людському волосу. А по-друге, вона гіпоалергенна. Так що, нехай не прикидаються ті, хто буде чхати при вигляді йорка, виправдовуючись алергією.

І на закуску: якщо шерсть не стригти взагалі, то вона по довжині може в три рази перевищити розміри самої собачки! Тому представники породи завжди ходять з зачісками!1 of 21. Два тижні на підзарядку коли народжується щеня, перший час, він постійно спить. Всього десять відсотків часу йде на неспання, а все інше — присвячується сну.

Так триває перші два тижні. З огляду на неймовірну енергійність собачки в майбутньому, така поведінка цілком виправдано. Мабуть, включається енергозберігаючий режим, щоб потім видати власникам свої ресурси одним махом! 🖐 Ставте лайк, Підписуйтесь і діліться публікацією в соціальних мережах, щоб підтримати розвиток каналу.

Related posts

Leave a Comment