Хатні улюбленці

Як собака Джіні і її господар кішок рятували. Історія доброти, дружби та небайдужості

Привіт, друзі. Нерідко трапляється, що кішка і собака, що живуть в одному будинку, стають друзями. Напевно ви знаєте такі історії.

Безпордна собака з США любила кішок, але не просто пострибати і пограти. Вона рятувала їх. Історія ця воістину унікальна, її знала вся Америка.

Ось, як це було. Все почалося в 1990 році. Ветеран війни у В’єтнамі Філіп Гонзалес з Нью-Йорка впав у зневіру.

Радіти було нічому: на заводі він отримав травму руки і більше не міг працювати. Сім’ї у Філіпа не було. Може взяти собаку з притулку? Тоді життя придбає хоч якийсь сенс.

Філіп відправився в притулок. Він хотів добермана, і один йому відразу сподобався. Але співробітниця запропонувала подивитися ще одного.

Другий доберман теж був хороший. Безпородний собака з сусідньої клітки лизнув руку Філліпа. Співробітниця повідомила: “її звуть Джіні, хочете прогулятися з нею недовго?”Сам не розуміючи чому, Гонзалес погодився.

Так у нього з’явився вихованець. Джіні було два роки, і у неї була нелегка доля вуличної собаки. Так зустрілися дві самотності.

Філіп підбадьорився духом. Він помітив, що Джіні любить кішок, вишукує їх на вулиці. Пішов у притулок і взяв білого кошеня.

А далі доля повернулася і зробила дивовижний зигзаг. Це був щасливий зигзаг для них обох. Нудьгувати і сумувати стало ніколи.

Джіні і Філіп стали носити вуличним кішкам їжу. Ті, побачивши парочку, вибігали назустріч. Кішки чомусь приймали собаку за свою.

Зовсім не боялися, підходили і раділи зустрічі. Гонзалес зауважив, що собака особливо небайдужа до калічних кішок, шукає їх, намагається допомогти. Філіп взяв з вулиці одноокого кота, потім кота з хворими лапами.

І пішло-поїхало. Він лікував тварин, а потім прилаштовував серед знайомих. Інший раз Джіні виявила коробку з кошенятами.

Довелося взяти їх додому і вигодовувати. Гонзалес не зрозумів, як він перетворився на рятувальника кішок. Але ж якби не Джіні, то нічого б цього не було.

Незабаром про дивну парочку, що рятують вуличних котів, заговорили. Приїжджало телебачення, знімали репортажі. Дивовижна історія стала відома на всю країну.

Гонзалесу стали надходити гроші від благодійників. Американці любили дивитися передачі про добру людину і його унікальній собаці. Гонзалесу потрібно було багато грошей, щоб лікувати і годувати тварин.

У будинку жили одночасно десятки кішок. І тоді він написав дві книги про Джіні, які стали дуже популярними в Америці. І заснував фонд допомоги бездомним тваринам.

У 1996 р знаменитий медичний центр в Нью-Йорку вручив їй Золоте серце. Дивно, звідки у собаки така трепетна любов до кішок?А на знаменитій Вестчестерській котячій виставці в 1998 році Джіні удостоїлася звання “почесної кішки”. Жодна собака не удостоювалася такої честі.

Було ще багато нагород і грамот. Чотиринога рятівниця. прожила щасливих 17 років до 2005 року.

Пізніше Філіп заводив інших собак, але жодна з них не любила кішок, як Джинні. Не повторюється таке ніколи. Ія Тарасенко.
Читайте також: Привіт, маламут, давай знайомитися; Стів Ірвін. Сміливо приборкував крокодилів. Його життя обірвалося в 44 роки

Related posts

Leave a Comment