Хатні улюбленці

Ведмедиця і кішка: чим закінчилася неабияка дружба довжиною 10 років

Привіт, друзі. Ця незвичайна дивовижна історія дружби кішки і ведмедя почалася на початку нинішнього століття в Берлінському зоопарку. Один з найстаріших зоопарків і світовий рекордсмен за кількістю видів тварин знаменитий на весь світ.

Умови для вихованців тут ідеальні. Вольєри влаштовані так, що тварини відчувають себе дуже комфортно, ніяких клітин. Одна неабияка історія привернула в зоопарк величезне число туристіввсі бажали подивитися на дружній союз Ведмедиці і кішки.

Ведмедиця барибал була вже дуже стара. Їй було більше тридцяти років. Це досить похилий вік для ведмедів.

Звали її Mäuschen, в перекладі просто Мишка. Старість не радість, життя її протікала нудно і одноманітно. Але в один прекрасний день все змінилося.

У вольєрі звідки не візьмись з’явилася кішка. Спочатку вона сиділа на дереві і поглядала на ведмедицю, потім спустилася вниз, але трималася на відстані. Працівники зоопарку не розуміли, що тут робить вусата гостя? Вона була чорна як вугіллячко, така ж чорна, як сама Ведмедиця.

Мишка спочатку насторожено ставилася до кішки, але потім стала цікавитися сусідкою. Служителі зоопарку побачили, що Ведмедиця і кішка проявляють один до одного симпатію. Незабаром стало зрозуміло: звірі подружилися, довіряють один одному, проводять весь час разом.

Як таке можливо, це ж дивно! У природі всяке буває. Кішку назвали Муші, що в перекладі кішка і є. Тварини були нерозлучні.

Разом їли, дрімали, грали. Ніщо не могло перешкодити цій феноменальній дружбі. Через сім років в 2007 році адміністрація затіяла благоустрій вольєра.

Ведмедицю відсадили від кішки, але та сиділа поруч із закритим вольєром весь час, день і ніч, поки ремонт не був завершений. Парочка возз’єдналася. Їх радості не було меж!Ведмедиця була на той час дуже стара.

Дружба з кішкою скрасила її старість. Але і ця прекрасна історія закінчилася. Ведмедиця після возз’єднання прожила ще три роки.

Кішка залишилася одна. Не думаю, що вона знайшла собі нового друга серед тварин. Затримати її в зоопарку не могла жодна сила.

Сліди її загубилися. Кажуть, кішку хтось забрав собі додому. Але правда це чи ні – ніхто не знає.
Ія Тарасенко. Читайте також: Ведмеді-рекордсмени: як два ведмеді Ленінградського зоопарку прожили більше 30 років; Сова могла схопити білку і з’їсти, чому вона не зробила цього Моя група В Контакті, Ютуб

Related posts

Leave a Comment