Хатні улюбленці

5 причин, чому кішки роблять нас щасливішими і здоровішими?

Кажуть, багато про людину говорить його оточення, що ж, у мене хороша новина для тих, у кого в оточенні є кішки: дослідження показали, що власники мурлик – одні з найздоровіших, щасливих і розумних людей в світі. Присутність в будинку пухнастого члена сім’ї приносить значну користь для здоров’я і щастя. Так в чому ж вона?Кішки роблять нас щасливішими (фото pixabay.

com) Причина № 1: кішки корисні для нашого психічного здоров’ябули опубліковані численні дослідження, які доводять, що у власників кішок IQ вище, ніж у власників собак. Деякі з цих досліджень показали, що частково це пов’язано з нестачею вільного часу: більш розумні люди, як правило, працюють довше, а кішки, вимагають менше догляду, ніж собаки. Але також передбачається, що лагідна поведінка кішки надає заспокійливу дію на членів сім’ї, сприяє психічному здоров’ю і підвищенню активності мозку.

І, звичайно ж, ласки наших кішок піднімають настрій. Всього кілька хвилин котячих обіймів, і мозок починає виробляти окситоцин і серотонін – заспокійливі хімічні речовини, які, виділяючись організмі, змушують нас відчувати себе більш розслабленими і умиротвореними. Коли ми гладимо і торкаємося наших котів, це заспокоює їх, але ми також отримуємо величезний бонус.

Швидше йдіть гладити своїх котиків!Мій кіт Річард любить дрімати у мене в ногах, це моментально зігріває, розслабляє і заспокоює (фото автора)Причина №2: кішки корисні для нашого фізичного здоров’яхотіте знизити артеріальний тиск? Проведіть деякий час з муркотливим котом. Було показано, що розслабляючий і заспокійливий ефект ласки або розчісування вашої кішки, а також муркотіння, яке вона видає, знижує кров’яний тиск у людей. За даними Американської кардіологічної асоціації: володіння домашніми тваринами знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Інше дослідження показало, що власники кішок мають на 40% менше шансів на серцевий напад або інсульт у порівнянні з тими, хто не має тварин. “Думайте про свою кішку як про безкоштовне ліки, яке вже є у вас вдома і може допомогти підтримувати здоров’я» – говорить доктор Марті Беккер (Американський ветеринар і дослідник з величезним досвідом). Ох, як іноді хочеться сісти поруч зі сплячим котом і закричати або стрибнути на нього.

.. помститися за нічні витівки:) (фото Яндекс.

Картинки) Причина № 3: Кішки вчать нас терпеніюбить власником кішки не завжди легко. Кішки можуть бути дуже впертими і норовливими істотами, і, як і у випадку з вихованням дітей, вам доводиться вирішувати проблеми терпінням і любов’ю. Кішки-справжні майстри дзен.

Ми часто женемося за» швидкими рішеннями”, багато не помічаючи в поспіху. Як-небудь поспостерігайте за котом, він може годинами сидіти, зосередившись на чомусь, нікуди не поспішаючи. Знайдіть час відпочити, погладьте свого маленького Дзен-майстра і дозвольте його впливу заспокоїти і направити вас.

Ви можете бути дуже приємно здивовані!Коти-це найприємніші створіння (фото автора)Причина № 4: коти навчають нас співчуттямитує думку, що коти є егоїстичними, але насправді дуже чутливими, відданими і можуть співчувати. Згадайте час, коли ви були хворі, сумні або, може бути, просто втомилися. Досить часто в такі моменти кіт намагається сісти поруч або залізти на коліна, він відчуває ваше горе і прагне втішити.

Деякі дослідження показують, що діти, у яких є кішки (і собаки), часто стають більш турботливими, можливо, тому що вони знають з раннього віку – всі живі істоти потребують розради і відчувають біль. Але навіть люди, які в дорослому віці приносять додому свого першого вихованця, як правило, розвивають більш сильну здатність до емпатії завдяки своєму пухнастому другу. “Турбота про тварину нагадує вам, що у всіх живих істот є потреби, які можуть затьмарювати ваші власні, і ви вчитеся дивитися на речі з точки зору інших.

Це допоможе вам стати більш турботливим і співчутливим”, – говорить доктор Девід Нівен, психолог і соціолог. Так-так, кішки допомагаю налагодити спілкування з людьми (фото Яндекс. Картинки) Причина №5.

Кішки зміцнюють наші соціальні зв’язки коли-небудь помічали, що, коли говорите про свою кішку, незнайомці схильні більше посміхатися, привітатися і навіть зав’язати розмову? Або коли діліться кумедним відео про кішок в мережі, люди теж діляться історіями про дурних витівки своїх пухнастиків. Ці короткі обміни думками дозволяють нам відчувати себе більш соціалізованими, говорить доктор Нівен. Спілкування допомагає нам стати щасливішими, тому що ми відчуваємо себе краще, коли пов’язані з іншими.

Кішки-відмінні Стартери для розмов, вони здатні розтопити лід і скутість, властиві початку знайомства. “Люди, у яких є домашні тварини, сприймаються оточуючими як більш товариські і відкриті. Це може зробити ваше коло спілкування ширше і різноманітніше, що в підсумку, позбавить від самотності.
“- продовжує свої висновки доктор Девід Нівен. Ось так, кішки роблять всіх нас краще і щасливіше! А що ви думаєте з цього приводу? Діліться думкою в коментарях!Читайте також:5 способів поліпшити відносини з людьми, завдяки кішкам

Related posts

Leave a Comment