Хатні улюбленці

Принесли кішку додому і зрозуміли, що вона вже там…

Кумедний випадок трапився з однією американською сім’єю. Вже кілька років в будинку сімейства Ньевес живе Чорна кішка на ім’я Майя, з тих пір, як була кошеням. Члени сім’ї обожнюють вихованку, адже у кішки спокійний поступливий характер, вона завжди була дуже милою і ласкавою.

Більшу частину часу Травня просто спить, згорнувшись калачиком, поруч з кимось із домочадців, а ще вона любить приносити господарям іграшки. Не кішка, а мрія!Хоча Майя в основному домашня кішка, іноді вона прогулюється на задньому дворі будинку. Одного разу двері у двір була відкрита, і глава сімейства, помітив, що Майя бродить по вулиці.

Через деякий час вона зайшла всередину і стала лащитися до господаря, це абсолютно не здалося йому дивним, адже Майя часто так робить…

Майя і Джей, і правда, схожі, як брат з сестрою (Джерело фото thedodo. com) першою дивина помітила місіс Ньєвенс: вона увійшла в кімнату дочки І побачила, що Майя спить поруч сней, згорнувшись калачиком. Потім жінка пішла в вітальню і побачила, що Майя спить поруч з її чоловіком.

.. Але як одна кішка може бути в двох місцях одночасно? Ніякої містики, просто це дві різні кішки:) Сім’я швидко зрозуміла, що кіт у вітальні зовсім не Майя, а випадковий кіт з вулиці, який забрів у двір і вирішив, що тепер він тут живе.

Прибульця легко було сплутати з Майєю, адже вони схожі, як дві краплі, крім того, кіт поводився так, ніби знав всіх членів сім’ї і жив з ними багато років. Коли Майя помітила другого, вона була так само незворушна, ніби він був у будинку завжди. “Майя і Новий кіт просто понюхали один одного, вони не злякалися і не насторожилися, так що я думаю, що вони бачили один одного раніше” – говорить глава сімейства.

Була одна кішка, стало дві (Джерело фото thedodo. com) Нового кота назвали Джей. Ньєвеси спробували знайти господарів кота, але у нього не було чіпа, а на оголошення ніхто не відгукнувся.

Зрозумівши, що кіт дуже ласкавий і красивий, до того ж нічий, сім’я вирішила залишити його собі. Кіт швидко влився в сім’ю, найбільше він любить батька сімейства, що називається з першого погляду. Між собою Джей і Майя також дуже дружні.

Сім’я Ньєвес щаслива, що Джей забрів у їх двір і вважає це найкращим випадком помилкової ідентифікації. У нас був схожий випадок, коли під час переїзду, ми вирішили, що наш кіт ЄС втік. Біля під’їзду я побачила кота, один в один, як ЄС, правда зловити його нам не вдалося:))) а після приходу додому, ми знайшли Еса під ванною.

А у Вас були схожі історії? Діліться ними в коментарях!Читайте також: чорне кошеня ув’язалося за моєю сусідкою по дорозі з роботи…
“Чорна блискавка з підворіття” – історія про те, як одна наша читачка познайомилася зі своєю кішкою

Related posts

Leave a Comment